Bio-D Čistič na kúpeľne - nádradní náplň

€3,53 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
28.1.2021

Čistič na kúpelne Bio-D je vhodný pre pravidelnú údržbu povrchov zo skla, keramiky, akrylátu aj nerezu, účinne čistí a súčasne dezinfikuje. Jemné zloženie na báze rastlinných tenzidov a kyseliny citrónovej rozpúšťa najrôznejšie usadeniny a nečistoty vo vani, na umývadle aj dlaždiciach a podlahe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistič spoľahlivo odstraňuje usadeniny a zvyšky kozmetických produktov, mastnotu, vodný kameň aj hrdzu v celej kúpeľni. Vďaka prírodnému zloženiu má multifunkčné využitie na najrôznejšie povrchy z akrylátu, keramiky, nerezu aj skla, účinne ich čistí, odmasťuje a súčasne dezinfikuje. Jemné zloženie bez obsahu chemických látok je hypoalergénny, nespôsobuje nepríjemný zápach a zbytočne nezaťažuje životné prostredie.

Použitie:

Rovnomerne aplikujte na znečistený povrch a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom opláchnite čistou vodou či utrite vlhkou handričkou.

Upozornenie:

Nepoužívajte na povrchy z umelého mramoru a pieskovca. Skladujte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko Domácnosť
Balenie: 500 ml
Značka: Bio-D
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bio-D vyrába a predáva ekologickú drogériu na umývanie riadu, pranie a upratovanie aj skvelá mydla. Táto malá britská rodinná firma si zakladá na minimálnom dopade svojich výrobkov na životné prostredie pri výrobe aj používanie.

Econea s.r.o.
Plzeňská 157/98
Praha 5 - Košíře
150 00
IČO: 02322986
DIČ: CZ02322986