Bio-D Odstraňovač škvŕn a dezinfekcia plienok

€4,17
Momentálně nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.12.2020
Položka bola vypredaná…

Tento odstraňovač škvŕn je prírodná prísada, ktorá sa pridáva do prania pre odstránenie škvŕn a na dezinfekciu textilných plienok bez prevarovaniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Až 33 pracích várok vyperiete s týmto 500g balením.

Výrobky Bio-D neobsahujú fosfáty, enzýmy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bielidlá na báze chlóru, lanolín, umelé vône, umelé farbivá ani palmový olej alebo suroviny z neho odvodené.


Bio-D je rodinná firma, ktorá sa veľmi prísne a dôsledne sústredí na výrobu prostriedkov tak , aby mali minimálny vplyv na životné prostredie ako pri výrobe samotnej, tak pri ich použití. Volí len tie najbezpečnejšie prísady najvyššej kvality. Kde je to možné, sú rastlinného pôvodu a získané z obnoviteľných zdrojov. Len malá časť prísad je z neobnoviteľných minerálov. Nádoby a obaly obsahujú minimálne 70% recyklovaného materiálu.


Produkty ani prísady nie sú testované na zvieratách , neobsahujú žiadne živočíšne zložky a sú tak vhodné pre vegánov . Neobsahujú žiadne geneticky modifikované látky.


Bio-D podlieha dohľadu a schváleniu The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty- Free) a The World Wildlife Foundation


Bio-D je ocenená ako Najlepší nákup (Best Buy) a najúčinnejší produkt v kategóriách umývania riad, domáce čističe, pracie prášky a čističe WC v britskom Časopise zodpovedného spotrebiteľa, Ethical Consumer Magazine. Honosí sa niekoľkých prestížnymi ekologickými oceneniami ako Green Apple alebo Green Business of the Year.

Zloženie: 5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Menej ako 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids.

Dodatočné parametre

Kategória: Eko Domácnosť
Balenie: 500 ml
Značka: Bio-D
Objem: 500 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: