Cereus Diamantová soľ do mlynčeka

€1,43 / ks €2,54 / ks €4,56 / ks od €1,43 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks) Momentálne nedostupné Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks) Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
4.3.2021 4.3.2021 4.3.2021 Zvoľte variant

labužníkov soľ jemnej chuti, ktorá má zo všetkých himalájskych solí najväčšie bioenergetickú a bioinformačné hodnotu a tiež najväčší očistný vplyv na ľudský organizmus.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Diamantová soľ Cereus je skutočným drahokamom medzi soľami. Vďaka svojej hrubosti 3-5mm je predovšetkým určená do mlynčeka. Pre zachovanie najlepších prírodných vlastností našej soli, soľte najlepšie pred podávaním alebo na konci varenia. Bez chemických prímesí, nepřidáván jód, neobsahuje prípravky na zlepšovanie sypkosť.

Táto diamatová soľ je z vybraných čistých kryštálov, čo jej zabezpečuje najvyššiu bioenergetickú hodnotu. Toto radí diamantovú soľ Cereus medzi najvzácnejšie stolové jediný. Pochádza z panensky čistého praoceánu a jej výnimočná kryštalická štruktúra vznikala po stovky miliónov rokov. Už viac ako 3000 rokov sa v Ázii používa na liečenia. Diamantová soľ má vysokú schopnosť ničiť cudzorodé látky v tele. Táto soľ je vhodná aj pri očistných kúrach pre nižší obsah minerálnych látok.

Zloženie: kamenná soľ v rýdzo panenskej podobe, veľkosť kryštálu 3-5mm

Krajina pôvodu: Pakistan / Punjab, južne od Himalájí

min. trvanlivosť: pri skladovaní v suchu neobmedzená

Soľ Cereus je ťažená v jednom z najstarších prírodných zdrojov na zemi, južne od Himalájí. Táto soľ je až 540 miliónov rokov stará a jedinečne panensky čistá. Je tradične ručne ťažená, obmývaná a usušená na slnku. Na stolovú soľ sa používa len tá najlepšia kvalita, len cca 10% vyťaženej soli. Táto soľ je pravidelne podrobovaná analýzam nezávislých biochemických a biofyzikálnych ústavov v Nemecku. Tento prírodný pokrm je bohatý na esenciálne minerálne látky a stopové prvky v takej podobe, ktorá je veľmi ľahko vstrebateľná ľudskými bunkami, a to preto že sa jedná o soľ v podobe kryštalickej nie kamennej. Kryštály vznikali po milióny rokov obrovským tlakom na sebe ležiacich hornín a preto sú minerály a čiastočky v tejto soli tak malé a pre bunky v telesnej bunky jednoducho vstrebateľné (soľ je koloidný).

Dodatočné parametre

Kategória: Soľ a BIO korenie
Značka: Cereus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofia firmy Cereus
Naším zámerom je výroba produktov zdravého životného štýlu, teda produktov, ktoré sú šetrné ako k ľudskému organizmu, tak životnému prostrediu všeobecne. Rad produktov sami vyvíjame, vyrábame a distribuujeme v Čechách i zahraničí.

Cereus s.r.o.
Polní 286, 252 29 Lety
IČ: 26156687