Cereus Fľaša ReTap

€16,46 €20,58 €15,22 od €15,22 –23 %
6321 cereus fľaša retap 0 3 l
€16,46 €20,58 €15,22 od €15,22 –23 % €12,66 / ks €15,83 / ks €11,71 / ks od €11,71 / ks
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks) Zvoľte variant
Obsah
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
18.5.2021 18.5.2021 18.5.2021 Zvoľte variant

Sklenená fľaša na vodu a ostatné studené a teplé nápoje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najmenší z rodiny Retap fliaš , ale práve vďaka svojej veľkosti má svoje nesporné výhody. Skvele sa hodí pre pohotovostnú zásobu tekutín pri menších vychádzkach a bezpečne sa Vám zmestí do každej tašky, kabelky či držiaku na nápoje v aute.

Prečo vybrať práve Retap fľaša?

• ekologicky šetrná "zdravá" fľaša pre každodenné použitie
• vyrobená v Česku, fúkaná z borosilikátového tvrdeného skla
• veľmi ľahká, hmotnosť podľa veľkosti iba 185g - 210g
• jedinečná doživotná garancia výmeny pri rozbití
• vysoko odolný a kvalitný materiál
• vďaka tvrdenému sklu je táto fľaša odolnejší voči rozbitiu ako je tomu u bežnej sklenené fľaše
• plastový uzáver bez ftalátov a BPA (bisfenol a), v 15 farebných variáciách
• praktická, ľahko sa udržuje a čistí vďaka absencii akýchkoľvek závitov a záhybov
• moderný a praktický dizajn (Reddot design Award Winner 2011, Good design Award 2012, design Tokyo Products Award 2017)
Ako je to s tou ekológiou?
Sklenená Retap fľaša je ekologickou náhradou jednorazových PET fliaš. Nezávislá štúdia vykonaná spoločnosťou Carbon footprint ltd. spočítala, že uhlíková stopa jednej fľaše Retap 05 je 358g CO2e.

Čo je to uhlíková stopa?
Každá ľudská činnosť má určitý vplyv na životné prostredie. Ako ukazovateľ vplyvu určitého výrobku sa pre množstvo vytvorených skleníkových plynov, ktoré majú vplyv na klimatické zmeny, využíva Uhlíková stopa. Tá vyjadruje aké množstvo plynov ekvilantních CO2 je vyprodukovaných počas celého životného i "posmrtného" cyklu nejakého výrobku.

Uhlíková stopa u Retap fľaše je potom celkové množstvo CO2e vyprodukovaného počas celého životného cyklu jednej Retap fľaše 05 - zahŕňa energiu potrebnú na ťažbu, spracovanie a transport surového materiálu na výrobu, na samotnú produkciu, distribúciu, používanie a likvidáciu fľaše).

Sklenená Retap fľaša je ekologickou náhradou jednorazových PET fliaš.
Nezávislá štúdia vykonaná spoločnosťou Carbon footprint ltd. spočítala, že uhlíková stopa jednej fľaše Retap 05 je 358g CO2e. Až 30,2 kg CO2e je možné každý rok ušetriť používaním Retap fľaše 05 namiesto jednorazových PET fliaš.

Toto množstvo zodpovedá výrobe ďalších 84 fliaš, ktoré môžu nahradiť ešte viac tých plastových. Uhlíkovú stopu môže znížiť každý z nás a každý krok sa počíta :-)

Hmotnosť: 185 g


Rozmery:
Výška fľaše vrátane uzáveru - 16cm
Priemer fľaše v najširšom mieste - cca 6,5cm
Priemer hrdla - 3,5cm


Materiál:
Uzáver - termoplastický elastomér bez BPA a ftalátov
Fľaša - tvrdené borosilikátové sklo

Fľaše Retap sú unikátne fľaše na vodu a ostatné studené i teplé nápoje, ktoré v sebe spájajú 4 dôležité vlastnosti : zdravotnej prospešnosti - šetrnosť k životnému prostrediu - VYSOKOU kvalitu - MODERNÝ DESIGN
zdraviu prospešné

Voda je esenciou života, preto je pre pitnú vodu dôležitá kvalita. Aj preto sú fľaše Retap vyrobené z vysoko kvalitného skla, bez látok ako sú ftaláty a BPA, ktoré sa bežne vyskytujú v plastových fľašiach a nepriaznivo ovplyvňujú naše zdravie.

šetrný k životnému prostrediu

Voda je neodmysliteľnou súčasťou života a preto by jej používanie malo byť v súlade s ním. Fľaše Retap pomáhajú znížiť spotrebu jednorazových plastových fliaš s vodou a tak chrániť našu prírodu. Dajte svojmu okoliu poznať, že vám záleží na našom životnom prostredí.

VYSOKOKVALITNÉ

Dlhá životnosť fliaš Retap vyžaduje vysokú kvalitu používaného materiálu. Tvrdené borosilikátové sklo zabezpečuje fľašiam Retap ich vysokú odolnosť a nízku hmotnosť.

MODERNÝ DESIGN

Moderný a elegantný dánsky dizajn prepracovaný do najmenších detailov dodá pitie vody nevšedný zážitok. S rôznymi veľkosťami fliaš Retap a spolu so širokou škálou farebných uzáverov tak získate fľaša pre nespočetné množstvo rôznych príležitostí, od malej vychádzky s priateľmi až po pracovné schôdzky s klientmi. S fliaš Retap získate jedinečný dizajn pre jedinečná stretnutia.

Dodatočné parametre

Kategória: Fľaše
Forma produktu: Nápoj
Produkt: Fľaše
Značka: Cereus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Filozofia firmy Cereus
Naším zámerom je výroba produktov zdravého životného štýlu, teda produktov, ktoré sú šetrné ako k ľudskému organizmu, tak životnému prostrediu všeobecne. Rad produktov sami vyvíjame, vyrábame a distribuujeme v Čechách i zahraničí.

Cereus s.r.o.
Polní 286, 252 29 Lety
IČ: 26156687