Everest Ayurveda REIKI

€4,59 –20 %
Everest Ayurveda REIKI
€4,59 –20 % €3,65 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
4.10.2022
Položka bola vypredaná…

Duchovná energia

Veľmi jemná až mystická vôňa s ľahkým drevitým podtónom. Harmonická vôňa podporujúce zdravie a prúd duchovnej energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hikali Koh a Kenmei Do je rad vznešených vôní, pripravovaných podľa tradičných receptúr najlepších japonských majstrov vonných zmesí, ktoré nás unáša do sveta umenia a poézie, malebnej prírody, prekrásnych záhrad a chrámov japonskej kultúry a prebúdza v nás prirodzený zmysel pre pokoru a vznešenosť.

Príprava:

Po zapálení plameň uhaste a nechajte tlieť na vhodnej podložke.

Doba horenia: cca 30 minút

Vonné tyčinky sú vyrábané tradičným japonským spôsobom v línii rodinných generácií. Základom vonných zmesí je subtropická drevina Persea thunbergii spolu s bielym a červeným santalovým drevom. Jednotlivé prírodné zložky sa najprv nadrvia na jemnú zmes a potom premieša s vodou.
Takto vzniknutá pasta sa pretláča malými kruhovými otvormi až sa vytvorí jemné dlhé povrázky, ktoré sa potom narežú, vysúša a nechávajú niekoľko mesiacov dozrieť. Doba zrenia v suchých miestnostiach je dôležitá pre rozvoj nádherných kvetnatých vôňou zmesou.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 1 rolka - 28 tyčiniek
Produkt: Kozmetika
Značka: Everest Ayurveda
Množstvo: 1 rolka - 28 tyčiniek
Zloženie: vonné byliny a kvety, japonskej dreviny
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.