Everest Ayurveda RYOSHIKI

€5,06 –20 %
Everest Ayurveda RYOSHIKI
€5,06 –20 % €4,02 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
28.9.2023

Umenie vznešenosti

Veľmi harmonická sladká vôňa pripomínajúca atmosféru pokojných japonských zimných večerov. Vôňa veľmi rýchlo navodzuje atmosféru fyzickej i psychickej relaxácie. Pomáha pri vyčerpanosti k rýchlemu zotaveniu tela i ducha.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hikali Koh a Kenmei Do je rad vznešených vôní, pripravovaných podľa tradičných receptúr najlepších japonských majstrov vonných zmesí, ktoré nás unáša do sveta umenia a poézie, malebnej prírody, prekrásnych záhrad a chrámov japonskej kultúry a prebúdza v nás prirodzený zmysel pre pokoru a vznešenosť.

Príprava

Po zapálení plameň uhaste a nechajte tlieť na vhodnej podložke.

Dobou horenia cca 45 minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: 30/5000 škorica, slivky, sladké drevo
Obsahuje: 1 rolka - 22 tyčiniek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.