Everest Ayurveda SEIKON

€5,98 –21 %
Everest Ayurveda SEIKON
€5,98 –21 % €4,75 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
29.9.2022
Položka bola vypredaná…

Polnočná obloha

Osvěžující podzimní vůně připomínající jasnou půlnoční oblohu. Vůně přináší pocit rozlehlosti, podporuje jemnost a umírněnost.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hikali Koh a Kenmei Do je řada vznešených vůní, připravovaných podle tradičních receptur nejlepších japonských mistrů vonných směsí, které nás unáší do světa umění a poezie, malebné přírody, překrásných zahrad a chrámů japonské kultury a probouzí v nás přirozený smysl pro pokoru a vznešenost.

Příprava

Po zapálení plamen uhaste a nechte doutnat na vhodné podložce.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
1 rolička: obsahuje 36 tyčiniek
Zloženie: agarové a santalové drevo, škorica, spikenard, zmes vonných bylín
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.