Everest Ayurveda TAKAMURA

€5,02 –23 %
Everest Ayurveda TAKAMURA
€5,02 –23 % €3,86 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.10.2021

Bambusový háj

Nádherná drevitá vôňa s nádychom pačule a škorice pripomínajúca koruny bambusových hájov. Vôňa, ktorá pomáha prebúdzať krásne spomienky, hlboké pocity a pomáha upevňovať staré i nové priateľstvá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hikali Koh a Kenmei Do je rada vznešených vôní, pripravovaných podľa tradičných receptúr najlepších japonských majstrov vonných zmesí, ktoré nás unášajú do sveta umenia a poézie, malebnej prírody, prekrásnych záhrad a chrámov japonskej kultúry a prebúdza v nás prirodzený zmysel pre pokoru a vznešenosť.

 

Príprava

Zapáľte a nechajte tlieť na vhodnej podložke.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: miazga stromov pačulea a škorica
1 rolička: obsahuje 22 tyčiniek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.