Hanna Maria Vôňa do priestoru Posilnenie života v nás destička

€5,52 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.3.2021
Položka bola vypredaná…

Vôňa obsahujúci 100% čisto prírodné éterické oleje.

Detailné informácie

Podrobný popis


Kompozícia prírodných vôní výrazne ovplyvňuje charakter priestoru. Dodáva energiu, silu, povzbudzuje. Vôňa má schopnosť vyrovnávať psychickú záťaž, upokojuje emócie a prináša pohodu.

Zloženie: obsahuje 100% čisto prírodné éterické oleje: MANDARÍNKA, lemongras, CEDR, POMARANČ, GRAPEFRUIT, CITRON, klinček, BERGAMOT, ŠKORICA, ROZMARÍN, kadidlo, LIMETKA, ŠALVIA, EUCALYPTUS.

Nosičom je špeciálne, úplne neutrálna polymérová hmota, ktorá zaručuje dlhotrvajúci účinok pri aplikácii vône. Tá sa uvoľňuje postupne po celú dobu použitia. Odporúčanie: vôňa je určená pre malé priestory. Napríklad interiér auta, osobný priestor v kancelárii, zásuvka, šatník, WC ...

Návod na použitie: výrobok vyberte z obalu, zaveste do priestoru alebo umiestnite na vhodné miesto. Vôňa sa lepšie uvoľňuje pri vyšších teplotách (od 20 ° C).

Ďalšie využitie: do keramických kreatívneho z našej ponuky.

Technické údaje:
Použitie: interiérové
Priestor: max do 5 m3
Pôsobenie: až 30 dní od vybratia z originálneho balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Balenie: 10 g
Produkt: Kozmetika
S obsahom: éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnosť: 10 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.