Lunacup Menštruačný kalíšok

€30,43 –23 %
menstruacni kalisek lunacup
€30,43 –23 % €23,41 / ks
Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Momentálne nedostupné Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 3.8.2021 Zvoľte variant

Český kalíšok Lunacup patrí medzi najobľúbenejšie kalíšky u nás

  • Zosilnený horný okraj pre lepšie priľnutie k telu zaručuje 100% ochranu pred pretečením
  • Štyri otvory pod horným okrajom uľahčujú vyberanie (ľahšie sa zruší podtlak)
  • Certifikáty FDA, ISO, SZÚ, vegan

Detailné informácie

Podrobný popis

Menštruačný kalíšok Lunacup sa vyrába od roku 2019 zo silikónu v Českej republike. Je navrhnutý tak, aby jeho čistenie bolo jednoduché, vnútro kalíška je hladký a stopka uľahčujúca vybratie je plná. Stopka je širšie ako u iných značiek a je veľmi jemná a ohybná.

Z vonkajšej strany kalíška sú na spodnej časti i na stopke ryhy, ktoré uľahčujú uchopenie. Pre zrušenie podtlaku, ktorý vznikne priľnutím kalíška ku stenám pošvy pri správnom zavedení, je optimálny pri vyberaní kalíšok v spodnej časti trochu stlačiť. Avšak tento kalíšok má u ustí 4 otvory a preto je uvoľnenie podtlaku ľahké. Na strane kalíška sú objemové rysky, ak teda chcete, viete ako silná je vaša menštruácia.

Menštruačný kalíšok Lunacup sa vyrába v dvoch rôznych veľkostiach. Veľkosť 1 (menšie) je určená ženám do 30 rokov. < / span> Má priemer 40 mm a dĺžku vrátane stopky 70 mm, objem kalíška je 20 ml (objemové rysky 7 ml a 15 ml). Dĺžku stopky uvádza výrobca 25 mm - merané od spodnej ryhy. Ak by ste ju chceli odstrihnúť je možné ju skrátiť o cca 20 mm.

Sterilizačné sáčok

Balenie kalíška je vrátane bavlneného vrecka a sterilizačného vrecka - v ňom je kalíšok zabalený, môžete teda využiť všetko a tento kalíšok sa tak radí medzi produktmi Zero Waste </ em> :). Pohárik aj bavlnený sáčok sú vyrobené v Českej republike.


Ako vybrať veľkosť kalíška?

Kvalitný menštruačný kalíšok je veľmi prispôsobivý a dobre tesní, aj keď je viac stlačený. Preto sa nemusíš báť, že by ti nepasoval. V živote ženy však hrá zásadnú úlohu prirodzený pôrod. Preto sme pre teba pripravili dve veľkosti kalíškov

Menšia veľkosť

Ženám do 30 rokov alebo ženám, ktoré rodili cisárskym rezom , odporúčame menšiu veľkosť kalíška.

Menšia veľkosť kalíška odporúčame tiež ženám, ktoré sa cíti úzke a majú problém zavádzať tampóny super a väčší .

Väčšia veľkosť

Ženám nad 30 rokov alebo ženám, ktoré rodili vaginálne , odporúčame väčšiu veľkosť.

Väčšia veľkosť kalíška doporučujeme tiež pri silnejších menštruáciou , u žien s povoleným panvovým svalstvom alebo u žien ktoré používajú najväčšie veľkosti tampónu .

LUNACUP_menstruacni_kalisek_rozmery

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KO Avatar autora | 7.11.2020
Milujem ho

LUNACUP s.r.o.
IČ: 07992076