Pleva Med Kvetový agátový

€7,02
Momentálně nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.12.2020
Položka bola vypredaná…

Hodnotná dietetické potraviny.

Detailné informácie

Podrobný popis

"Z hľadiska stravy a zdravia odporúčam konzumovať med z oblasti kde žijeme - tu je náš organizmus zvyknutý na prostredie, potraviny, pele apod. Dajte preto pri výbere medov dôležitosť na pôvod. Med obsahuje jednoduché cukry, ktoré telo ľahko spracuje, idú priamo do krvi. Med si so sebou ostatne bral aj najznámejšie horolezec všetkých čias Edmund Hilary, keď zdolávali najvyššej hory sveta. Bol prvý, kto pokoril Mount Everest a mimojiné bol už v 10tich rokoch včelár. "

Milan Pleva
včelár a zakladateľ rodinnej firmy

Vzniká vo snůškách v teplých oblastiach Čiech a juhovýchodnej Moravy. Agátový med je priehľadné až žltkastej farby s ľahkým zeleným odtieňom. Agátový med má v dôsledku veľmi vysokého obsahu fruktózy výraznú sladkú chuť s jemným arómou. Vysoký obsah fruktózy spôsobí dlhú dobu tekutosti - kryštalizácia trvá tak dlho, že ho predtým zjete: -)

Prečo med pastujeme: Pre kryštalizácii medov je dôležitý vzájomný pomer jednoduchých cukrov - glukózy a fruktózy. Podľa toho medy kryštalizujú rýchlo, alebo pomaly. Zpastovaný med (ľudovo: našľahaný, krémový) je veľmi pohodlný na používanie, netečie z chleba a môžete si namazať aj silnejšiu vrstvu.

• pochádza z Českej republiky
• jednodruhový med
• hodnotná dietetická potravina
• vhodný pre RAW stravu

Hmotnosť: 450g

Dodatočné parametre

Kategória: Med
Balenie: 450 g
Forma produktu: krém
Špeciálna výživa: RAW
Značka: Pleva
Hmotnosť: 450 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: