Pleva Medové kúpanie

€15,20 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.3.2021
Položka bola vypredaná…

Medová kúpeľ báječne uľaví od napätia, stresu a s každým namydlením budete bližšie malému prekvapenia. Medovina pri svetle sviečok potom navodia tú správnu atmosféru pre dobrý spánok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Darčeková sada Medové kúpanie obsahuje:

Medovinu z Potštejna 0,2l - placatice

Výborná medovina vyrobená z kvalitného prvého jarného medu, ktorý vznikol zo sviežich kvetov ovocných stromov a prvých rastliniek na lúkach i poliach. Potštejnskou medovinu pri výrobe nedokyselujeme, nedosladzujeme, nepoužívame žiadne konzervačné látky, farbivá ani príchute. Práve preto je tak jedinečná a lahodná.

Mydlo, ktoré prekvapia

Mydlo, ukrývajúci malý poklad, ktorý vám vkĺzne do dlane po jeho vymydlených - ruženín, kameň priateľstva. Prírodné, nežné a voňavé mydlo s výťažkom z aloe vera obsahuje iba prírodné suroviny. Dôležitou prísadou je náš med, ktorý prevonia kúpeľňu od podlahy až k stropu.

Medovú penu do kúpeľa

Vďaka medovej zložke v tejto pene do kúpeľa sa nádherne uvoľníte, a to nielen telesne, ale aj duševne. Pôsobí totiž ako na svaly, ktorým pomáha s tvorbou glykogénu, tak aj na našu psychiku. Med vám navyše úžasne zjemní pokožku, bude ako hodváb.

Plávajúce sviečky z včelieho vosku

Dve omamne voňajúce sviečky rôznych tvarov zo včelieho vosku pomôžu navodiť tú pravú pohodovú atmosféru.

Dodatočné parametre

Kategória: Kúpele
Produkt: Kozmetika, mydlo
Značka: Pleva
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Misia - poslanie firmy Pleva "Pomáhať ľuďom prostredníctvom našich výrobkov." Vízia firmy Pleva Našim cieľom sú zdravšie, krajšie a tým aj spokojnejší zákazníčky a zákazníci. Preto im chceme predstavovať liečivé účinky včelích produktov. Nakupujeme med iba od tuzemských výrobcov, recyklujeme, používame alternatívne zdroje energie, podporujeme charitu a spríjemňujeme spoločenský život nielen v regióne.

Pleva s.r.o.  Českých bratří 325, 517 43 Potštejn. IČ:48153061