SUPERIONHERBS Agaricus

€39,14 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
23.3.2023

Agaricus blazei Murill je liečivá huba vysoko cenená ako v tradičnej čínskej medicíne (TCM), tak v modernej klinickej praxi.
Výťažok získaný špeciálnou metódou dvojitej extrakcie z organicky pestovanej huby Agaricus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Agaricus blazei Murill slovensky šampión brazílsky

Agaricus blazei Murill je jedlá brazílska huba s nízkym obsahom kalórií a veľkým množstvom živín. Pochádza z malej brazílskej dediny menom Piedade a obsahuje polysacharidy, minerály, vlákninu, vitamíny a aminokyseliny. V roku 1960 túto hubu objavil japonský vedec Takatoši Furumoto a poslal ju k vyhodnoteniu do Japonska. Analýza ukázala, že ABM má vyšší obsah bielkovín a sacharidov ako väčšina ostatných húb. Napriek týmto nutričným hodnotám sa väčšina nadšenia a záujmu obklopujúceho hubu Agaricus blazei týka jej vlastností. V tradičnej medicíne sa používa mnoho storočí a v jeho zázračnú moc verili už Inkovia. Agaricus sa pestuje v Brazílii, Číne a Japonsku, kde sa používa aj v klinicke praxi.

Ďalšie názvy agaricusu

  • Šampión mandľový
  • Himematsutake
  • Agarikusutake
  • Kawarihiratake
  • Cogumelo do Sol
  • Huba slunka

ORGANICKY PESTOVANÉ

Huby sú pestované v prirodzenom prostredí na drevených kmeňoch. Kvalita takýchto húb zodpovedá hubám divoko rastúcim resp. je prevyšuje, pretože vďaka kontrole faktorov ovplyvňujúcich rast možno docieliť optimálneho obsahu účinných látok. V prípade Ganodermy sa jedná o Duanwood Red Reishi.

DVOJITÁ EXTRAKCIA

Dvojitá extrakcia zabezpečuje vysoký obsah účinných látok. Percentuálny podiel polysacharidov a triterpénov je zásadný pre účinnosť produktu. Vďaka tomu, že je východzia surovina pestovaná organicky a vysokej kvality, možno dvojitou extrakciou docieliť výsledný produkt mimoriadnej kvality a účinnosti.

OPTIMÁLNA KONCENTRÁCIA 40%

Extrakt má optimálne (OPT) - vyvážené zloženie všetkých dôležitých látok - polysacharidov, triterpénov, betaglukánov, ganoderických kyselín a ďalších živín. Naše produkty obsahujú 40% hubových polysacharidov najvyššej kvality. Práve tento pomer zaisťuje ich maximálny účinok.


Agaricus – užívanie:

Prvý týždeň: 1 kapsula ráno cca 20 minút pred raňajkami.
Od druhého týždňa: 1 kapsula ráno cca 20 minút pred raňajkami a 1 kapsula popoludní medzi jedlami

Kapsulu je najlepšie zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

Upozornenie
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Nie je určené pre deti do 3 rokov.
Ukladať mimo dosahu detí.
Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C
Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 toboliek x 500 mg, čistá hm. extraktu 45 g.
1 tobolka obsahuje: Agaricus 500mg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.