SUPERIONHERBS Betaglukan MaxCell

€20,60 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Extra účinný prírodný betaglukán s mimoriadne vysokou čistotou. Modernými technologickými postupmi získaný z kvasiniek Saccharomyces cerevisiae doplnený Acerolou a Resveratrolem pre maximálne vstrebanie. ß-1,3/1,6 D-glukán čistota min.80%

Detailné informácie

Podrobný popis

Betaglukán MaxCellTM SuperionherbsTM je vysoko účinný prírodný ß-1,3/1,6 D-glukán spracovaný špičkovou technológiou o čistote min. 80% doplnený o Acerolu a Resveratrol z krídlatky japonskej. Tieto zložky svojou synergiou výrazne zvyšujú účinnosť základnej zložky. Za posledných dvadsať rokov patria glukány medzi najviac študované imunomodulátory. BetaGlukán je unikátny prírodný komplexný polysacharid. Je získaný modernými technologickými postupmi z bunkových stien kvasiniek Saccharomyces cerevisiae. Dôležitým ukazovateľom účinnosti betaglukánu je stupeň čistoty. Každé percento čistoty výrazne zvyšuje účinnosť. Výskumy ukazujú, že je vhodné betaglukán podávať spoločne s vitamínom C a resveratrolom.

Betaglukán

V celej živočíšnej ríši doposiaľ nebol nájdený biologický druh, ktorý by bol voči stimulačným účinkom glukánu rezistentný. Tento fakt ďalej podporuje tvrdenie o prospešnej funkcii betaglukánov, pretože biologické aktivity glukánov sú pravdepodobne všeobecným biologickým javom, ktorý sa objavil už veľmi dávno. Betaglukán je unikátny prírodný komplexný polysacharid, schopný podporovať obranné reakcie organizmu proti bakteriálnym a parazitárnym chorobám. Aj keď sú biologické účinky glukánu známe už dlhšiu dobu, vedci sa na neho začali sústrediť až od polovice minulého storočia. A stálo to za to. Viac ako pätdesiat rokov výskumu a tisícky štúdií vykonávaných mimo iné na univerzitách v Harvardu, Bayloru, Tulane a Kentucky preukázali, že denná konzumácia betaglukánu optimálne stimuluje makrofágy a výsledkom je obranný systém vyladený na najvyšší výkon.


Dávkovanie:

  • pri zdravotných problémoch: 2 tobolky denne do zmiernenia problémov
  • pri preventívnom užívaní: 1 tobolka denne
  • tobolku užívajte na lačno (min. 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým čajom

Upozornenie

Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. NIe je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 toboliek x ​​485 mg
1 tobolka obsahuje: 420 mg ß-1,3/1,6 D-glukán 50 mg Acerola 15 mg Resveratrol
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EG Avatar autora | 16.11.2021
zatial je to dobré

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.