SUPERIONHERBS C-MAX komplex

€13,78
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
2.12.2020

Synergická kombinácia extraktov z Camu Camu a quercetinu

Detailné informácie

Podrobný popis

Poskytuje komplexný a úplne prírodný zdroj vitamínu C. Jedná sa o synergicky pôsobiacu kombináciu extraktov z Camu Camu a quercetinu.

Camu Camu

Camu Camu je nízky malý strom rastúci divoko pozdĺž riek v oblastiach amazonských dažďových pralesov. Plody stromu nazývané Berry Camu obsahujú množstvo vitamínu C neporovnateľné s inými rastlinami. Obsah vitamínu C v bobuliach Camu Camu je 50x vyšší ako v pomarančoch a dokonca 2-3x vyšší ako vo vysoko cenenej Acerole. Camu Camu obsahuje tiež bielkoviny, aminokyseliny a flavonoidy, ktoré významne uľahčujú vstrebávanie vitamínu C organizmom.

Quercetin

Quercetin je flavonoid, ktorý je zložkou farbiva, ktoré sa prirodzene nachádza v ovocí, zelenine a čaji. Je to jeden z dôležitých antioxidantov. Antioxidanty sú látky, ktoré sa viažu na voľné kyslíkové radikály a neutralizujú ich. Ľudské telo nedokáže quercetin vytvoriť a preto je potrebné mu ho dodávať v potrave. V rastlinách sa quercetin nachádza veľmi často spoločne s vitamínom C, ktorý chráni pred oxidáciou.


Zloženie: 550 mg extrakt z Camu Camu štandardizovaný na 8% vitamínu C 50 mg quercetin

Balení: 90 toboliek x 600 mg, čistá hm. extraktu 54 g, 100% čisté extrakty,neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky, rastlinné tobolky Doplnok stravy

Užívanie:

  • 1-6 toboliek denne zapiť väčším množstvom vody

Ideálne užívať spoločne s extraktmi z medicinálnych húb

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.Nie je určené pre tehotné ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 toboliek x 600 mg, čistá hm. extraktu 54 g
1 tobolka obsahuje: 550 mg extrakt z Camu Camu štandardizovaný na 8% vitaminu C 50 mg quercetin

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: