SUPERIONHERBS Cordyceps Sinensis Extrakt

€41,20 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.3.2023

Špeciálnou metódou dvojitej extrakcie získaný výťažok z mycélia Cordycepsu CS-4 Obsah polysacharidov min. 40% Obsah manitolu min. 15%

Detailné informácie

Podrobný popis

Cordyceps, Extrakt 40% polysacharidov, 15% manitolu

Cordyceps sa skladá nielen z huby (predstavujúcej rastlinnú ríšu), ale i z larvy (predstavujúcej živočíšnu ríšu), čiže preložené do dnešného jazyka: 2 v 1. Vďaka tomu tak môže účinne posilovať nielen YANG, ale aj YIN a obzvlášť obličkovú esenciu Jing, čo je tá najdôležitejšia časť našeho organizmu zodpovedajúca za stav tela, ducha a mysle. Obličková esencia Jing je obrazne povedané vosk na našej sviečke života, ktorý postupne ale nezadržateľne ubúda a vyčerpáva sa. V tradičnej čínskej medicíne nie je veľa produktov, ktoré doplňujú a rozhojňujú esenciu obličiek Jing a zároveň neoslabujú iné orgány a cordyceps toto splňuje. Je teda vhodný pre organizmus vyčerpaný buď chorobami a liekmi alebo fyzickou či duševnou prácou. Taktiež je vhodný pre zdravého človeka k udržovaniu zdravia a to nielen v otázke kvantity (dlhovekosti) ale hlavne jeho kvality.

Cordyceps je tak považovaný za najlepšie tonikum pre esenciu Jing. Cordyceps posilňuje telo i myseľ na fundamentálnej úrovni. Hovorí sa, že je schopný zvyšovať základnú životnú silu, ktorá je potrebná pre fungovanie všetkých orgánov. Pretože obsahuje Yinovú i Yangovú zložku, môže byť užívaný na rozdiel od väčšiny liečivých rastlín dlhodobo. Doplňuje Yinovú časť esencie Jing a tým obnovuje energiu, ktorá bola vyčerpaná v dôsledku zvýšenej fyzickej námahy, adaptáciou na stresovú záťaž alebo starobou. Cordyceps je v čínskej medicíne primárnou substanciou používanou ako tonikum pre potreby rekonvalescencie.

Nie všetky druhy mycélia Cordycepsu majú rovnaké vlastnosti. Na kvalite použitého mycélia závisí účinnosť výsledného produktu. Superionherbs používa mycélium Cordycepsu najvyššej kvality a tak zaručuje vysoký účinok výsledného produktu.


Špeciálnou metódou dvojitej extrakcie získaný výťažok z mycélia Cordycepsu CS-4

Obsah polysacharidov min. 40% Obsah manitolu min. 15%

Balenie: 90 toboliek x 500 mg t. j. 45g (balenie vystačí na 3 mesiace užívania) Užívanie: Najlepšie ráno a večer na lačno 1-2 tobolky, zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. NIe je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 toboliek x 500 mg, čistá hm. extraktu 45g
1 tobolka obsahuje: Cordyceps sinensis, Húsenica čínska 500mg 100% čistý extrakt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.