SUPERIONHERBS Curcumin Phytosome

€25,75 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
5.3.2024

Kurkumín s vysokou vstrebateľnosťou. Vďaka patentované technológii Phytosome® – ktorá do fosfolipidového prípravku zabuduje 3 základné kurkuminoidy (Kurkumín, Demethoxykurkumín, Bisdemethoxykurkumín) sa zvýši vstrebateľnosť a využiteľnosť kurkumínu v organizme o 2900%.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurkumín je flavonoid označovaný tiež ako kurkumová žlť a je aktívnou zložkou koreňa kurkumy. Jedná sa o jednu z najviac preskúmaných prírodných látok s celou škálou blahodarných účinkov na ľudský organizmus. Účinnosť kurkumínu avšak závisí na jeho vstrebateľnosti a biologickej dostupnosti, ktorá je veľmi malá.

Curcumin Phytosome® Power Complex

Curcumin Phytosome® Power Complex je patentovaná forma kurkumínu naviazaného na komplex fosfolipidov s klinicky preukázanou zvýšenou vstrebateľnosťou a biologickou dostupnosťou. 

Patentovaná technológia Phytosome® do fosfolipidového prípravku zabuduje 3 základné kurkuminoidy –  Kurkumín, Demethoxykurkumín, Bisdemethoxykurkumín.

Phytosome® technológia zvyšuje využiteľnosť kurkumínu 29x čiže o 2900% oproti štandardným extraktom kurkumínu.

Curcumin Phytosome Power Complex zaisťuje lepší profil kurkuminoidov v krvnej plazme vďaka vysokému obsahu dementhoxykurkumínu, ktorý je považovaný za dôležitejší pre protizápalové účinky.

Technológia Phytosome®

Technológia Phytosome® je založená na biomimetickom koncepte.

Technologie Phytosome® čerpá energiu z presvedčenia, že napodobovanie prírody, jej pretvorenie vedeckými mozgami zostavením procesov a princípov v laboratóriu, je prostriedkom, ako dosiahnuť prínosov v podobe racionalizácie, zjednodušenia, udržateľnosti, znášanlivosti a bezpečnosti pre človeka.


500 mg Meriva®  Phytosome®  Turmeric Complexpatentovaná zmes extraktu koreňa kurkumy a fosfatidylcholinu 500 mg Kurkumín a ďalšie kurkuminoidy, min. 20%100% čisté extrakty, neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky HPMC rastlinné tobolky – vhodné pre vegetariánov a veganov Doplnok stravy

Balenie: 90 toboliek x 500 mg, tj. 45 g

Dávkovanie:

  • pri zdravotných problémoch: 2-4 tobolky denne
  • tobolky užívajte najlepšie s jedlom a dostatočne zapite

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 toboliek x 500 mg čistá hm .extraktu 45 g 100% čisté extrakty,
1 tobolka obsahuje: 500 mg Meriva® Phytosome® Turmeric Complex patentovaná zmes extraktu koreňa kurkumy a fosfatidylcholinu 500 mg Kurkumín a ďalšie kurkuminoidy, min. 20%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.