SUPERIONHERBS Fenuprim

€32,96 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
6.6.2023
Položka bola vypredaná…

FENUPRIM – FenuprimTM je synergicky pôsobiaca, podľa čínskej receptúry zostavená, kombinácia piatich prírodných látok. Fenuprim obsahuje dva druhy vysoko kvalitnej vlákniny. FenustarTM a ChitomaxTM. 

Detailné informácie

Podrobný popis

FENUPRIM – jedinečná kombinácia piatich prírodných látok, ktorá Vám môže pomôcť pri formovaní Vašej postavy.  Pre väčšinu ľudí sú práve sacharidy tým, čo im zabraňuje schudnúť. Prípravok Fenuprim je navrhnutý tak, že účinkuje práve na túto problematickú oblasť stravovania. Naviac obsahuje Chitomax, takže aj o nežiadúce tuky v potrave je „postarané“.

FENUPRIM – zloženie produktu bolo vytvorené a vyladené na základe poznatkov tradičnej čínskej medicíny. Okrem formovania postavy má rad pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Prispieva tak nielen ku kráse, ale aj k zdraviu. Spĺňa základný predpoklad celostného pôsobenia.


Zloženie Fenuprimu:

Zloženie jednej tobolky: Fenugreek extrakt, pískavice extrakt 500 mg Gymnéma lesní 70 mg Skořicovník (extrakt z kůry) 70 mg ALA – kyselina alfalipoová 45 mg

Balenie: 90 kapslí Tobolka: 685 mg čistá hm.: 62g

Užívanie Fenuprimu:

5 minút pred jedlom užívať 2 tobolky, zapiť najmenej 200 ml vody.

Upozornenie Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 kapsúl
1 tobolka obsahuje: Fenugreek extrakt, pískavica extrakt 350 mg, Chitosan (Chitomax) 150 mg, Gymnéma lesná 70 mg, Škoricovník (extrakt z kôry) 70 mg,ALA - kyselina afalipoová 45 mg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.