SUPERIONHERBS Ganoderma, Duanwood Red Reishi Spor – 100% spórový prášok

€35,02 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Duanwood Red Reishi Spor je 100% spórový prášok z 12 mesačnej huby. Jedná sa o najcennejšiu časť Ganodermy - z 1000 kg húb sa získa cca. 1 kg spór. Spóry z Reishi sú jedny z najúčinnejších superpotravín. Vyvážený obsah polysacharidov a vysoká biologická hodnota zaisťujú mimoriadnu účinnnosť produktu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Duanwood Red Reishi – 100% spórový prášok

Ganoderma Spor – DuanWood Red Reishi Spor je 100% prášok z huby Ganoderma lucidum, obsahujúci polysacharidy, adenozín, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spor sa získava z jednoročnej červenej huby. Je jednou z najoceňovanejších rastlín mnohých herbároch sveta. V preklade znamená „božská huba“. Používá sa už viac ako 4 000 rokov. Je spomínaná i vo Vnútornom kánone Žltého cisára.

Spórový prášok je esenciou huby (spóry slúžia k rozmnožovaniu Reishi) a z 1000 kg húb sa získa 1-2 kg spórového prášku. Ten sa špeciálnou metódou za studena musí dezintegrovať, aby účinné látky boli využiteľné pre ľudský organizmus. Stupeň dezintegrácie (shell broken rate) určuje i kvalitu produktu. V produktoch Superionherbs je použitý spórový prášok s 98% dezintegráciou.

Duanwood Red Reishi Spor

je spórový prášok z huby Ganoderma lucidum, obsahujúci polysacharidy, adenozín, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spor sa získava z jednoročnej červenej huby – táto odroda Reishi je pestovaná na dlhých dubových kmeňoch po dobu 12tich mesiacov v čistej prírode horského masívu Wuyi na severozápade Číny. Táto oblasť je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná sa o oblasť nedotknutú civilizáciou, so špecifickou klímou.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Ázii má koncept Di Tao zásadnú rolu. Každá bylinka rastie nejlepšie v určitej oblasti. Tieto oblasti, ktoré sú potvrdené tradíciou i vedeckými výskumami sa nazývajú Di Tao. Superionherbs používa vo svojich produktoch výhradne Reishi z Di Tao regiónu – horský masív Wuyi, oblasť vysokých hôr vzdialená od civilizácie. Plantáže Reishi ležia v páse medzi horskými lesmi a vrcholkami hôr. Jediným zdrojom vlahy sú tak dažde a horská vlhkosť. Je tu čistý vzduch, nepoškrvnená pôda a neexistuje tu žiadne znečistenie. Reishi sa tu pestuje tradičným spôsobom na dlhých drevených kmeňoch dubov po dobu 12tich mesiacov. Táto Reishi sa nazýva Duanwood Red Reishi.


100% spórový prášok získaný z 12 mesačných Duanwood Red Reishi

Balenie: 90 toboliek x 300 mg tj.27g

Dávkovanie Prvý týždeň: 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami. Od druhého týždňa: 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami a 1 tobolka popoludnie medzi jedlami.

Tobolky je najlepšie zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

Upozornenie

Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 toboliek x 300 mg, čistá hm.extraktu 27g
1 tobolka obsahuje: Duanwood Red Reishi Spórový prášok 300mg 100% čisté spóry dezintegrované mechanicky za studena na 98,7%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.