SUPERIONHERBS Ganoderma, Duanwood Red Reishi Spor – 100% spórový prášok

€40,30 –16 %
SUPERIONHERBS Ganoderma, Duanwood Red Reishi Spor – 100% spórový prášok
€40,30 –16 % €34 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
7.7.2022

Duanwood Red Reishi Spor je 100% spórový prášok z 12 mesačnej huby. Jedná sa o najcennejšiu časť Ganodermy - z 1000 kg húb sa získa cca. 1 kg spór. Spóry z Reishi sú jedny z najúčinnejších superpotravín. Vyvážený obsah polysacharidov a vysoká biologická hodnota zaisťujú mimoriadnu účinnnosť produktu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Duanwood Red Reishi – 100% spórový prášok

Ganoderma Spor – DuanWood Red Reishi Spor je 100% prášok z huby Ganoderma lucidum, obsahujúci polysacharidy, adenozín, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spor sa získava z jednoročnej červenej huby. Je jednou z najoceňovanejších rastlín mnohých herbároch sveta. V preklade znamená „božská huba“. Používá sa už viac ako 4 000 rokov. Je spomínaná i vo Vnútornom kánone Žltého cisára.

Spórový prášok je esenciou huby (spóry slúžia k rozmnožovaniu Reishi) a z 1000 kg húb sa získa 1-2 kg spórového prášku. Ten sa špeciálnou metódou za studena musí dezintegrovať, aby účinné látky boli využiteľné pre ľudský organizmus. Stupeň dezintegrácie (shell broken rate) určuje i kvalitu produktu. V produktoch Superionherbs je použitý spórový prášok s 98% dezintegráciou.

Duanwood Red Reishi Spor

je spórový prášok z huby Ganoderma lucidum, obsahujúci polysacharidy, adenozín, triterpenoidy a proteiny. Duanwood Red Reishi Spor sa získava z jednoročnej červenej huby – táto odroda Reishi je pestovaná na dlhých dubových kmeňoch po dobu 12tich mesiacov v čistej prírode horského masívu Wuyi na severozápade Číny. Táto oblasť je od roku 1999 pod ochranou UNESCO. Jedná sa o oblasť nedotknutú civilizáciou, so špecifickou klímou.

Di Tao koncept

Di Tao znamená „autentický zdroj“. V Ázii má koncept Di Tao zásadnú rolu. Každá bylinka rastie nejlepšie v určitej oblasti. Tieto oblasti, ktoré sú potvrdené tradíciou i vedeckými výskumami sa nazývajú Di Tao. Superionherbs používa vo svojich produktoch výhradne Reishi z Di Tao regiónu – horský masív Wuyi, oblasť vysokých hôr vzdialená od civilizácie. Plantáže Reishi ležia v páse medzi horskými lesmi a vrcholkami hôr. Jediným zdrojom vlahy sú tak dažde a horská vlhkosť. Je tu čistý vzduch, nepoškrvnená pôda a neexistuje tu žiadne znečistenie. Reishi sa tu pestuje tradičným spôsobom na dlhých drevených kmeňoch dubov po dobu 12tich mesiacov. Táto Reishi sa nazýva Duanwood Red Reishi.


100% spórový prášok získaný z 12 mesačných Duanwood Red Reishi

Balenie: 90 toboliek x 300 mg tj.27g

Dávkovanie Prvý týždeň: 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami. Od druhého týždňa: 1 tobolka ráno cca 20 minút pred raňajkami a 1 tobolka popoludnie medzi jedlami.

Tobolky je najlepšie zapiť vlažnou alebo teplou tekutinou.

Upozornenie

Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Huby
Balenie: 90 toboliek x 300 mg, čistá hm.extraktu 27g
1 tobolka obsahuje: Duanwood Red Reishi Spórový prášok 300mg 100% čisté spóry dezintegrované mechanicky za studena na 98,7%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie