SUPERIONHERBS Graviola

€28,84 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Modernými metódami extrakcie získaný extrakt z listov Annona muricata Extrakt 6:1

Detailné informácie

Podrobný popis

Graviola je portugalský názov rastliny, ktorá bežne rastie a konzumuje sa v Latinskej Amerike. Graviola je nevysoký strom z tropickej časti Peru rastúci vo výškach okolo 1.000 m n. m.. Charakterizujú ho neopadavé, zelené, podlhovasté, lesklé listy, chutné a výživné plody, známe ako guanabana. Ďalšie bežné mená sú anona a brazílska papaya. Nech už tento tropický stálozelený strom nazveme akokoľvek, vytvára plody s bielou dužinou, s množstvom veľkých semien a veľmi sladkou, nakyslou chuťou. Pretože sa dužina ťažko je, obvykle sa z nej robí šťava. Graviola rastie v dažďovom pralese a je súčasťou prírodnej a tradičnej medicíny Strednej a Južnej Ameriky a Karibiku už po storočia. Má výnimočný záber účinkov rozdelených do rôznych častí rastliny. Používajú sa plody ale aj iné časti rastliny – listy, stonka, kôra, korene a semená. Najviac účinných látok obsahujú listy Gravioly. Vedci nedávno začali skúmať potenciál bioaktívnych zlúčenín v listoch, stonke a semenách gravioly nazývaných annonacenové acetogeníny. Graviola obsahuje izoquinolové alkaloidy s vysokou účinnosťou – asimilobin, nornuciferin a anonain, acetogenin, taniny, polyfenoly, nenasýtené mastné kyseliny, vitamín C a iné.


Modernými technologickými postupmi získaný extrakt z listov rastliny Annona muricata.

Zloženie: 350 mg Annona muricata extrakt z listov Obal: HPMC rastlinná tobolka, vhodné pro vegetariánov a veganov Obsah balenia: 90 toboliek (t. j. 31,5 g)

Užívanie: 1 tobolka 3x denne počas jedla, zapite dostatočným množstvom vody. Po mesiaci užívania sa odporúča mesiac prestávka.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu do 25 °C v uzavretom obale. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 toboliek x 350 mg, čistá hmotnosť extraktu 31,5g
1 tobolka obsahuje: extrakt z listov Gravioly 100% čistý extrakt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zastúpenie pre Českú republiku, Slovenskú republiku, Nemecko, Rakúsko: Pharmacopea CZ s.r.o., Rybná 716/24, Staré Mesto, Praha 1

Riaditeľom a spolumajiteľom Pharmacopea CZ s.r.o. je Pavel Štepka. Je mu 47 rokov. O prírodnú medicínu sa zaujíma aktívne od mladosti. Medzi jeho dalši záujmy patrí zenový budhizmus a bojové umenia. V roku 1993 sa podieľal na založení sezam - Stredoeurópska zenová asociácie a aktívne sa podieľal na jej činnosti a rozvoju viac ako desať rokov. V rokoch 2003 až 2009 vďaka osudu pravidelne navštevoval juhovýchodnej Ázii - Indii a Čínu. Indická Bombaj sa na osem rokov stala jeho druhým domovom. Väčšinu miest odkiaľ pochádzajú produkty Superionherbs osobne navštívil.