SUPERIONHERBS Maca peruánska

€17,32
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Koreň Peruánskej Macy spracovaný špeciálnym procesom dehydratácie a následne trojstupňovo ošetrený vo vákuovej komore (OSS proces). Prášok je štandardizovaný na koncentráciu 0,8% glukosinolátov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Takmer 5000 metrov nad morom, na úpätí peruánskych Ánd, rastie Maca – afrodiziakum, užívané dávnym kmeňom Inkov, s vysokou výživnou hodnotou. Koreň sa pestuje na vysokohorských planinách v Peru. Vykonané štúdie ukazujú, že hľuza obsahuje množstvo jódu, zinku, fosforu, železa, vitamínu B1, B2, C, E a tiež vápnik. Výskumníci porovnávajúci koreň Maca s inými produktami tvrdia, že je porovnateľný s ázijským žen- šenom. Súčasný vedecký výskum potvrdil jeho výrazný účinok na zlepšení fyzickej a psychickej výkonnosti, predĺžení života a predovšetkým má významný vplyv na reprodukčné zdravie. Je 100% bezpečný bez vedľajších účinkov. Superionherbs Maca HP OSS powder je produkt, ktorý sa vyrába z čerstvej úrody Macy bez sušenia na slnku, aby sa zachovali všetky aktívne látky a nutričné prvky. Koreň Macy je spracovaný špeciálnym procesom dehydratácie, ktorý zachováva účinné látky citlivé na vysoké teploty, dlhodobo vystavené na slnku. Vďaka tomu Maca HP OSS powder dosahuje koncentrácie 0,8% glukosinolátov, čo je o 25% viac ako bežné extrakty z Macy.


Užívanie:

Užívajte 2 tobolky denne. 1 tobolka dopoludnia medzi jedlami, druhá večer najlepšie 3 hodiny pred spaním. Dávka sa zapíja dostatočným množstvom tekutiny (nie sú vhodné alkoholické nápoje a mlieko). Najlepšie výsledky sú zaznamenané pri dlhodobom užívaní.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu do 25 °C v uzatvorenom obale. Doplnok stravy.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 toboliek x 500 mg, čistá hmotnosť extraktu 45g
1 tobolka obsahuje: Maca HP OSS powder 100% čistý extrakt
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: