TianDe Dámske Slipové vložky so striebrom InTop

€7,01 –19 %
TianDe Dámské Slipové vložky se stříbrem InTop
€7,01 –19 % €5,70 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
6.12.2022
Položka bola vypredaná…

Rafinovaná ochrana pre dokonalé rande!
Slipové vložky so striebrom In Top vám pomôžu cítiť sa komfortne a sebaisto za akýchkoľvek okolností a navyše sa účinne starajú o ženské zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Slipové vložky so striebrom In Top Vám pomôžu cítiť sa komfortne a sebaisto za akýchkoľvek okolností a navyše sa účinne starajú o ženské zdravie.

POUŽITIE:

Odporúča sa na denné použitie.

Nepoužívajte počas tehotenstva! Je možná individuálna neznášanlivosť jednotlivých zložiek výrobku!

OBSAHUJE:

  • striebro má antibakteriálne a dezinfekčné vlastnosti

Hlavný účinok striebra a aniónov: Stimulujú látkovú výmenu. Vyrovnávajú pomer kyslého a zásaditého prostredia. Znižujú množstvo agresívnych foriem kyslíka. Posilňujú a aktivujú biologickú činnosť organizmu a imunitu. Stimulujú obnovu a regeneráciu poškodených buniek, urýchľujú hojenie rán, znižujú zjazvenie. Majú antibiotické, protizápalové a analgetické účinky. Pôsobia na mnoho druhov baktérií, vírusov, plesní. Stimulujú krvný obeh. Absolútna bezpečnosť, striebro nemá žiadne vedľajšie účinky na ľudský organizmus.

Kompaktná veľkosť je vhodná pre nohavičky akéhokoľvek tvaru. Sú spoľahlivé, pri akejkoľvek vysokej aktivite. Vložky dokonale kopírujú krivky ženského tela a neprekážajú ani pri veľmi aktívnom životnom štýle. Môžete športovať, podnikať, stretnúť sa s priateľmi a vložka zostane na svojom mieste.

Mikročastice striebra obsiahnuté v špeciálnej vrstve vložky majú blahodarný vplyv na mikroflóru a predchádzajú vzniku infekcie.

Vrchná vrstva tvorená celulózou - prírodným netkaným materiálom, umožňuje pokožke dýchať a zabraňuje nepríjemnému zaparovaniu. Po celý deň budete cítiť iba hebkosť a komfort.

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 20 kusov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín