TianDe Emulzia na nohy Lesná prechádzka

€10,86 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
29.11.2022
Položka bola vypredaná…

Unikátne minerálne bahno podporuje mikrocirkuláciu krvi a znižuje viditeľné známky vlásočníc. Predíďte pocitu ťažkých nôh a nepohodlia!

Detailné informácie

Podrobný popis

Nie sú vaše nohy vo forme po náročnom dni? Máte pocit ťažkých nôh pri každom kroku? Emulzia na nohy Lesná prechádzka od Dr. Taiga daruje vašej chôdzi ľahkosť a pomôže vám vyrovnať sa s únavou nôh.

Zozbierali sme najúčinnejšie prírodné venotoniká a spojili ich do receptúry emulzie Dr. Taiga.

Jedinečné minerálne bahno obsahuje vysokú koncentráciu účinných látok. Nasycuje kožné bunky živinami, zabezpečuje ich regeneráciu, podporuje lokálnu mikrocirkuláciu krvi. V kombinácii s terpentínovým olejom z oleoresinu a z rastlín rastúcich v tajge reguluje prirodzené mechanizmy regenerácie. Dokonale sa stará o pokožku chodidiel a nôh a redukuje viditeľné známky vlásočníc. Zabraňuje pocitu ťažkých nôh a nepohodlia.

Aktívne zloženie prípravku:

  • prispieva k prevencii opuchov, eliminácii diskomfortu a pocitu ťažkých nôh,
  • pomáha zmenšiť kapilárnu sieť a predchádzať jej vzniku,
  • šetrne sa stará o pokožku nôh.

Ide o produkt, ktorý obsahuje až 97 % zložiek prírodného pôvodu. NEOBSAHUJE žiadne konzervanty!

Obsahuje: minerálne aluviálne bahno, plody hlohu, kôru vŕby bielej, extrakty z kvetu gaštanu konského, terpentínový olej, methylsalicylát.

Použitie:

Fľaštičku pretrepeme a nanesieme tenkú vrstvu prípravku na nohy, zľahka vtrieme do pokožky. Používame 1 – 2x denne.

Účinné látky v prípravku pomáhajú "rozprúdiť krv", čo zlepšuje prekrvenie tkanív. Ak chcete predísť večerným opuchom a pocitu ťažkých nôh, aplikujte prípravok na problematické miesta ráno. Vďaka šetrnému dávkovaniu stačí len niekoľko kvapiek.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 100 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín