Trávniček - mužský krém pod sviečky

€11,66 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Položka bola vypredaná…
  • podpora účinku telových sviečok
  • starostlivo vybraná bylinná kompozícia
  • pre mužov

Detailné informácie

Podrobný popis

Novinka v podobe spolupráce značky Trávniček a Medo uzrela svetlo sveta a dorazila na e-shop.

Pre lepší účinok telových sviečok sme pripravili krémy pod sviečky prispôsobené pre mužov . Základom krémov sú starostlivo vyberané bylinky, ktoré sa teplom vytvoreným sviečkov vstrebávajú do pokožky. Vďaka ustalenej teplote nedochádza k znehodnoteniu ich aktívnych zložiek, čo pozitívne zvyšuje účinok.

Pri horení sviečok vzniká podtlak - takzvaný komínový efekt, ktorý pri správnej aplikácii vyťahuje z tela von toxíny. Využitie krému je vhodné na zvýšenie ich účinnosti, kedy sa jemne vmasírujte do pokožky na mieste, kde sa bude sviečka prikladať. Krém pre mužov má príjemnú vôňu, ktorá navyše uvoľní myseľ a odoženie búrlivé myšlienky.

Svoje sily v kréme spojili: bambucké maslo, slnečnicový olej, včelí vosk, jojobový olej, rozmarínový extrakt 14 %, púčiky borovice lesnej, arnika horská, kostihoj lekársky, výťažok z dračej krvi, zlatobyľ obyčajný, borievka obyčajná, harpagofyt ležatý, kadidlovník pilovitý, chilli papričky, vilcacora,sarsaparilla, vitamín E

Dodatočné parametre

Kategória: Telové sviece
Balenie: 30 g
Zloženie: bambucké maslo, slnečnicový olej, včelí vosk, jojobový olej, rozmarínový extrakt 14 %, púčiky borovice lesnej, arnika horská, kostihoj lekársky, výťažok z dračej krvi, zlatobyľ obyčajný, borievka obyčajná, harpagofyt ležatý, kadidlovník pilovitý, chilli papričky, vilcacora,sarsaparilla, vitamín E
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma Trávniček je na trhu od februára 2016 a od začiatku vzniku si zakladá na čistej prírode. Základ krémov je bio slnečnicový olej, v ktorom sa vo vodnom kúpeli macerujú bylinky a tento macerát bez ďalšieho riedenia je základom budúceho krému. Ďalej sú tam pridávané : bio bambucké maslo, včelí vosk, vitamín E a rozmarínový extrakt CO2 - 14% v najvyššej kvalite, ktorý je zároveň prírodný antioxidant. Všetky krémy sú testované v štátnych laboratóriách a majú vykonané nasledovné testy : mikrobiológia, ťažké kovy, dermatologický test, konzervačný test a test na vonné alergény. Krémy sú bez vonných alergénov a chemických konzervantov. Ďalej máme v ponuke tinktúry/výživové doplnky, ktorých recepty sú unikátne na trhu. Prevádzka sa nachádza na východnom Slovenku, blízko ukrajinských hraníc a je kedykoľvek k nahliadnutiu.

Trávniček Produkty aternatívnej medicíny Bežovce 109, 07253 Bežovce IČO: 50 169 599