WellU LipoColl Serum

€56,71
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
27.10.2020
  • zvýšenie hustoty kože, nasýtenie koža bielkovinou - kolagénom, stimulácia procesov regenerácia (viditeľné aj na ultrazvuku)
  • výrazné vyhladenie, zmenšenie vrások (viditeľné aj na ultrazvuku)
  • efekt liftingu
  • efekt hydratácie
  • efekt ochrany, posilnenie koža

Detailné informácie

Podrobný popis

Dôležité je spomenúť, že počas procesu výroby Liposomal Collagen Complex sa nepoužívajú žiadne dráždivá alebo toxická rozpúšťadlá, emulgátory, kondicionéry a konzervačné látky. Preto je prípravok bezpečný pre alergickú, citlivú pokožku, ktorá vyžaduje zvláštne ošetrenie.


iposomal Collagen Complex - toto je jedinečná zložka na trhu, ktorá je inovatívny kombináciou prírodného rybieho kolagénu, peptidov, aminokyselín, dekorinů, lumikanů, histónov uzavretých v lipozomálnym nosiči.

Získané z rybích koží pri zachovaní biologickej aktivity proteínov uzavretých v liposomálnych nosičoch zaisťujú ich optimálnu účinnost.Díky lipidovej dvojvrstve je liposomové puzdro identické s lipidovú dvojvrstvovou kože, tým je posilnený transdermálna transport zložiek uzavretých v lipozómoch a proces uvoľňovania látky je predĺžený - prípravok s lipozomálnym kolagénom funguje silnejšie a dlhšie. To zaručuje, že sa dostanú do hlbších vrstiev kože, kde dochádza k procesom obojsmerného pôsobeniu kolagénových proteínov: vyplňovanie a rekonštrukcia už poškodených kožných štruktúr a začatie procesu vytvárania nového kolagénu. Proteíny rybieho kolagénu dopravené do kože pomocou lipozómov regenerujú, spevňujú, vyhladzujú vrásky, mobilizujú proteíny HSP k ochrannému účinku buniek. Sú užitočné aj v boji s pigmentovými škvrnami, zosvetľujú a vyrovnávajú farebný tón pleti.

Liposomal Collagen Complex značky Larens poskytuje naviac viditeľné, okamžité účinky:

• výrazné zmenšenie vrások (viditeľné aj na ultrazvuku)

• nasýtenia koža kolagénom (účinok - silná, zdravá koža)

INCI: Aqua, Phosphatidylcholine, Propylene Glycol, Pentylene Glycol, Collagen, Elastín, Collagen Amino Acids, Elastín Amino Acids, Arginine / Lysine polypeptidy, Palmitoyl oligopeptidy, Lactic Acid, Tocopherol, Hydroxyethylcellulose, Polyglyceryl-4 Caprylate, Decyl Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, diglycerínom, Citric Acid, Parfum


Na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu aplikujte malé množstvo sérum. Činnosť opakujte ráno a večer.

V počiatočnej fázy nosenia aplikujte denne. Potom, ked budete Mať pocit, že je pokožka nasýtená zložka pripravku aplikujte ho podľa potreby.

Sérum aplikujte samostatne Alebo pred aplikáciám ošetrujúceho Alebo ochranného krému.

Dodatočné parametre

Kategória: Pleť
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: