WellU NUTRIVI Good Life Day and Night

€39 –19 %
WellU NUTRIVI Good Life Day and Night
€39 –19 % €31,56 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
23.3.2023

Doplnok stravy Good Life Day and Night je kompozícia prírodných rastlinných extraktov. Je to kompletný doplnok stravy, ktorý vďaka svojej dvojfázové formule pôsobí v súlade s denným rytmom organizmu. Dodáva aktívne látky, napríklad vítaním opojnú ktorý poskytuje energiu v priebehu dňa a chmeľ, ktorý pomáha v noci zaspať. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok stravy Good Life Day and Night je kompozícia prírodných rastlinných extraktov. Je to kompletný doplnok stravy, ktorý vďaka svojej dvojfázové formule pôsobí v súlade s denným rytmom organizmu. Dodáva aktívne látky, napríklad vítaním opojnú ktorý poskytuje energiu v priebehu dňa a chmeľ, ktorý pomáha v noci zaspať. Kapsule Day predstavujú jedinečnú kompozíciu výťažkov pre dobré ráno. Vďaka obsahu rozchodnice ružovej predstavujú podporu pre celkovú psychiku na začiatku dňa. Ich úlohou je podpora nervovej sústavy vďaka kurkume, zvýšenie vitality a zlepšenie nálady vďaka ašvagandě, podpora kognitívnych funkcií vďaka ginkgo biloba v priebehu celého dňa. Kapsule Night predstavujú súbor prírodných rastlinných výťažkov na dobrú noc, ktoré vďaka obsahu chmeľu pomáhajú v noci zaspať, a vďaka obsahu chlorelly pomáhajú odstraňovať ťažké kovy z organizmu, podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú upokojiť podráždené črevnej steny. Extrakty obsiahnuté v kapsuli prispievajú k vzniku synergického efektu, čiže vzájomné multiplikáciu účinnosti jednotlivých komponentov. Ako účinkuje? Kapsule Day - zvýšenie vitality, podpora stabilizácia nálady, zvýšenie tolerancie voči stresu (vítaním opojná); efektívnejšie metabolizmus sacharidov a tukov (horký pomaranč); podpora výdrže pri telesnej aktivite (rozchodnica ružová); podpora kognitívnych funkcií (ginkgo biloba); pomoc pri udržaní zdravia pohlavných orgánov u žien a sexuálnych funkcií u mužov (vítaním opojná); Kapsule Night - uľahčenie zaspávania (chmeľ), pomoc pri odstraňovaní ťažkých kovov z organizmu (chlorella), antioxidačné vlastnosti (xanthohumol, ktorý sa prirodzene nachádza v chmeli), podpora činnosti imunitného systému (chlorella), podpora tráviacej sústavy (chlorella). Pre koho? Pre všetkých tých, ktorí chcú podporiť udržanie vnútornej rovnováhy organizmu (homeostázy) vďaka obsahu rozchodnice ružovej, pre každodenné podporu vitality na začiatku dňa vďaka obsahu vítaním opojné a pomoc pri zaspávaní na jeho konci (obsah chmeľu). Pre tých, ktorí chcú podporiť elimináciu ťažkých kovov z organizmu vďaka obsahu chlorelly. Ich užívanie sa neodporúča deťom mladším ako 12. rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa užívať kapsule Night, ak chcete riadiť.

Účinky Good Life Day pri pravidelnom užívaní:

 • vitalizuje organizmus (vítaním opojná)
 • prispieva k zmierneniu následkov stresu a preťaženia (vítaním opojná)
 • podporuje odolnosť voči stresu a únave (vítaním opojná)
 • pomáha udržať telesnú zdatnosť v prípade oslabenia a únavy (vítaním opojná)
 • podporuje funkcie nervovej sústavy (kurkuma)
 • podporuje normálnu funkciu reprodukčného systému (vítaním opojná)
 • prispieva k podpore kognitívnej a duševnej výkonnosti (Rozchodnica ružová)
 • podporuje procesy krvotvorby a krvný obeh, a tiež činnosť horných dýchacích ciest (kurkuma)
 • podporuje srdcovú činnosť (kurkuma), činnosť srdcovo-cievneho systému (rozchodnica ružová)
 • podporuje snahu o kontrolu hmotnosti a metabolizmu lipidov (horký pomaranč)
 • preukazuje antioxidačné vlastnosti (kurkuma, korenie, ginkgo biloba)

Účinky Good Life Night pri pravidelnom užívaní:

 • pomáha pri zaspávaní a udržanie psychickej pohody (chmeľ)
 • podporuje detoxikáciu, pomáha odstraňovať ťažké kovy nahromadené v organizme (chlorella a chmeľ)
 • podporuje činnosť imunitného systému (chlorella)
 • podporuje vitalitu organizmu (spirulina a chlorella)
 • podporuje trávenie (chmeľ a chlorella)

Zloženie:

ZLOŽKY kapsule Good Life Day: Extrakt z ashwagandhy 4: 1, extrakt z kurkumovník dlhého 4: 1, extrakt z rozchodnice ružovej 4: 1, extrakt z cordycepsu 4: 1 , extrakt z ginkgo biloba (24% flavonoglykozidů, 6% terpénových laktónov), extrakt z horkého pomaranča [štandardizovaný na 40% vitamínu C (25% synefrínu)], extrakt z korenia 10: 1, protihrudkujúca látka (uhličitan vápenatý), obal kapsule (rybacia želatína).

ZLOŽKY kapsule Good Life Night: spirulina 60% bielkovín, chlorella 50% bielkovín, extrakt z chmeľových šištiček 4: 1, protihrudkujúca látka (uhličitan vápenatý), obal kapsule (rybia želatína).

Odporúčané denné dávky potrebné na dosiahnutie pozitívneho účinku PRODUKTU:


Kapsule Good Life Day: dospelí 1 kapsula denne, najlepšie ráno, zapiť vodou. Kapsule Good Life Night: dospelí 1 kapsula pred spaním, zapiť vodou. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku lieku. Nepoužívajte u osôb mladších ako 18 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa neodporúča používať liek. Neodporúča sa užívať kapsule Good Life Night, ak budete riadiť.

Nepoužívajte výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

MINIMÁLNE TRVANLIVOSŤ: dátum minimálnej trvanlivosti sa nachádza na obale.

SKLADOVANIE: uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste a mimo dosahu malých detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 60 kapslí
Forma produktu: Kapsule
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
S obsahom: Chlorella spirulina, Kurkuma
Značka: WellU
Obsah: 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WellU je značka prírodnej kozmeceutiky, ktorá v sebe snúbi snahu o večnú mladosť a prirodzenú krásu. Cieľom WellU je pomôcť vám najlepším možným spôsobom dosiahnuť práve tieto ciele pomocou vlastných produktov. Inovatívne nutraceutiká Nutrivi vám prinášajú večnú mladosť a zdravie najmä vďaka synergii biopeptidov, aminokyselín, výťažkov z ovocia, zeleniny, byliniek a ďalších aktívnych látok. Dohromady tvorí WellU jedinečné prípravky spomaľujúce proces starnutia. Vďaka produktom WellU môžete skutočne zmeniť svoj život. Pomôžu vám splniť si sen vyzerať dobre a ešte lepšie sa cítiť. 

Kozmeceutické prípravky WellU v sebe ukrývajú filozofiu spoločnosti, najmä jedinečný životný štýl, zdravie, kondíciu a vášeň. Radosť zo života a schopnosť užívať si z neho to najlepšie. 

Spoločnosť WellU ponúka kozmeceutiku pod svojou značkou LARENS. Ide najmä o produkty účinné proti starnutiu. Napríklad WeullU LARENS Syn Ake Eye & More predstavuje sérum na lokálne použitie, ktoré intenzívne ošetruje mimické vrásky v okolí oka. Rovnako WellU LARENS Lifting Face Cream a WellU LARENS Hydro Balance Face Cream ponúka ďalšiu ochranu proti vráskam s komplexom prírodných peptidov a ďalších účinných látok. Tieto produkty pleť hydratujú a prinášajú efekt okamžitého napnutia a vyhladenia pleti. 

Kozmeceutiku LARENS oceňujú odborníci z oblasti estetickej medicíny aj kozmetológie. Veľmi účinná je v oblasti problematickej pleti, ktorá môže mať až sklony k alergiám. Prípravok pre starostlivosť WellU LARENS Dermo Wash Face & Body slúži na čistenie pokožky tváre a tela. Pre obnovu prirodzenej vitality a elasticity pleti je určený WellU LARENS Aqua Spray spolu s WellU LARENS Perfect Body Cream, ktorý intenzívne hydratuje, spevňuje pokožku a navracia jej hebkosť. Dôležitý je jemný peeling WellU LARENS Intensive Enzymatic Peeling, ten pleť dokonale vyhladzuje a olupuje mŕtvu pokožku.