WellU NUTRIVI Good Life Day and Night

€30 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

Doplnok stravy Good Life Day and Night je kompozícia prírodných rastlinných extraktov. Je to kompletný doplnok stravy, ktorý vďaka svojej dvojfázové formule pôsobí v súlade s denným rytmom organizmu. Dodáva aktívne látky, napríklad vítaním opojnú ktorý poskytuje energiu v priebehu dňa a chmeľ, ktorý pomáha v noci zaspať. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Doplnok stravy Good Life Day and Night je kompozícia prírodných rastlinných extraktov. Je to kompletný doplnok stravy, ktorý vďaka svojej dvojfázové formule pôsobí v súlade s denným rytmom organizmu. Dodáva aktívne látky, napríklad vítaním opojnú ktorý poskytuje energiu v priebehu dňa a chmeľ, ktorý pomáha v noci zaspať. Kapsule Day predstavujú jedinečnú kompozíciu výťažkov pre dobré ráno. Vďaka obsahu rozchodnice ružovej predstavujú podporu pre celkovú psychiku na začiatku dňa. Ich úlohou je podpora nervovej sústavy vďaka kurkume, zvýšenie vitality a zlepšenie nálady vďaka ašvagandě, podpora kognitívnych funkcií vďaka ginkgo biloba v priebehu celého dňa. Kapsule Night predstavujú súbor prírodných rastlinných výťažkov na dobrú noc, ktoré vďaka obsahu chmeľu pomáhajú v noci zaspať, a vďaka obsahu chlorelly pomáhajú odstraňovať ťažké kovy z organizmu, podporujú činnosť imunitného systému a pomáhajú upokojiť podráždené črevnej steny. Extrakty obsiahnuté v kapsuli prispievajú k vzniku synergického efektu, čiže vzájomné multiplikáciu účinnosti jednotlivých komponentov. Ako účinkuje? Kapsule Day - zvýšenie vitality, podpora stabilizácia nálady, zvýšenie tolerancie voči stresu (vítaním opojná); efektívnejšie metabolizmus sacharidov a tukov (horký pomaranč); podpora výdrže pri telesnej aktivite (rozchodnica ružová); podpora kognitívnych funkcií (ginkgo biloba); pomoc pri udržaní zdravia pohlavných orgánov u žien a sexuálnych funkcií u mužov (vítaním opojná); Kapsule Night - uľahčenie zaspávania (chmeľ), pomoc pri odstraňovaní ťažkých kovov z organizmu (chlorella), antioxidačné vlastnosti (xanthohumol, ktorý sa prirodzene nachádza v chmeli), podpora činnosti imunitného systému (chlorella), podpora tráviacej sústavy (chlorella). Pre koho? Pre všetkých tých, ktorí chcú podporiť udržanie vnútornej rovnováhy organizmu (homeostázy) vďaka obsahu rozchodnice ružovej, pre každodenné podporu vitality na začiatku dňa vďaka obsahu vítaním opojné a pomoc pri zaspávaní na jeho konci (obsah chmeľu). Pre tých, ktorí chcú podporiť elimináciu ťažkých kovov z organizmu vďaka obsahu chlorelly. Ich užívanie sa neodporúča deťom mladším ako 12. rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Neodporúča sa užívať kapsule Night, ak chcete riadiť.

Účinky Good Life Day pri pravidelnom užívaní:

 • vitalizuje organizmus (vítaním opojná)
 • prispieva k zmierneniu následkov stresu a preťaženia (vítaním opojná)
 • podporuje odolnosť voči stresu a únave (vítaním opojná)
 • pomáha udržať telesnú zdatnosť v prípade oslabenia a únavy (vítaním opojná)
 • podporuje funkcie nervovej sústavy (kurkuma)
 • podporuje normálnu funkciu reprodukčného systému (vítaním opojná)
 • prispieva k podpore kognitívnej a duševnej výkonnosti (Rozchodnica ružová)
 • podporuje procesy krvotvorby a krvný obeh, a tiež činnosť horných dýchacích ciest (kurkuma)
 • podporuje srdcovú činnosť (kurkuma), činnosť srdcovo-cievneho systému (rozchodnica ružová)
 • podporuje snahu o kontrolu hmotnosti a metabolizmu lipidov (horký pomaranč)
 • preukazuje antioxidačné vlastnosti (kurkuma, korenie, ginkgo biloba)

Účinky Good Life Night pri pravidelnom užívaní:

 • pomáha pri zaspávaní a udržanie psychickej pohody (chmeľ)
 • podporuje detoxikáciu, pomáha odstraňovať ťažké kovy nahromadené v organizme (chlorella a chmeľ)
 • podporuje činnosť imunitného systému (chlorella)
 • podporuje vitalitu organizmu (spirulina a chlorella)
 • podporuje trávenie (chmeľ a chlorella)

Zloženie:

ZLOŽKY kapsule Good Life Day: Extrakt z ashwagandhy 4: 1, extrakt z kurkumovník dlhého 4: 1, extrakt z rozchodnice ružovej 4: 1, extrakt z cordycepsu 4: 1 , extrakt z ginkgo biloba (24% flavonoglykozidů, 6% terpénových laktónov), extrakt z horkého pomaranča [štandardizovaný na 40% vitamínu C (25% synefrínu)], extrakt z korenia 10: 1, protihrudkujúca látka (uhličitan vápenatý), obal kapsule (rybacia želatína).

ZLOŽKY kapsule Good Life Night: spirulina 60% bielkovín, chlorella 50% bielkovín, extrakt z chmeľových šištiček 4: 1, protihrudkujúca látka (uhličitan vápenatý), obal kapsule (rybia želatína).

Odporúčané denné dávky potrebné na dosiahnutie pozitívneho účinku PRODUKTU:


Kapsule Good Life Day: dospelí 1 kapsula denne, najlepšie ráno, zapiť vodou. Kapsule Good Life Night: dospelí 1 kapsula pred spaním, zapiť vodou. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku lieku. Nepoužívajte u osôb mladších ako 18 rokov. Tehotným a dojčiacim ženám sa neodporúča používať liek. Neodporúča sa užívať kapsule Good Life Night, ak budete riadiť.

Nepoužívajte výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

MINIMÁLNE TRVANLIVOSŤ: dátum minimálnej trvanlivosti sa nachádza na obale.

SKLADOVANIE: uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste a mimo dosahu malých detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 60 kapslí
Forma produktu: kapsule
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
S obsahom: Chlorella spirulina, kurkuma
Značka: WellU
Obsah: 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WellU je značka přírodní kosmeceutiky, která v sobě snoubí snahu o věčné mládí a přirozenou krásu. Cílem WellU je pomoct vám nejlepším možným způsobem dosáhnout právě těchto cílů pomocí vlastních produktů. Inovativní nutraceutika Nutrivi vám přináší věčné mládí a zdraví zejména díky synergii biopeptidů, aminokyselin, výtažků z ovoce, zeleniny, bylinek a dalších aktivních látek. Dohromady tvoří WellU jedinečné přípravky zpomalující proces stárnutí. Díky produktům WellU můžete opravdu změnit svůj život. Pomohou vám splnit si sen, vypadat dobře a ještě lépe se cítit.

Kosmeceutické přípravky WellU v sobě ukrývají filozofii společnosti, tedy především jedinečný životní styl, zdraví, kondici a vášeň. Radost ze života a schopnost užívat si z něj to nejlepší.

Společnost WellU nabízí kosmeceutiku pod svou značkou LARENS, jedná se zejména o produkty účinné proti stárnutí. Například WellU LARENS Syn Ake Eye & More představuje sérum pro lokální použití, které intenzivně ošetřuje mimické vrásky v okolí oka. Stejně tak WellU LARENS Lifting Face Cream  a WellU LARENS Hydro Balance Face Cream nabízí další ochranu proti vráskám s komplexem přírodních peptidů a dalších účinných látek. Tyto produkty pleť hydratují a přináší efekt okamžitého napnutí a vyhlazení pleti.

Kosmeceutiku LARENS oceňují odborníci z oblasti estetické medicíny i kosmetologie. Velmi účinná je v oblasti problematické pleti, která může mít až sklony k alergiím. Pečující přípravek WellU LARENS Dermo Wash Face & Body slouží k čištění pokožky obličeje a těla. Pro obnovu přirozené vitality a elasticity pleti je určen WellU LARENS Aqua Spray spolu s WellU LARENS Perfect Body Cream, který intenzivně hydratuje, zpevňuje pokožku a navrací její hebkost. Důležitý je jemný peeling WellU LARENS Intensive Enzymatic Peeling, ten pleť dokonale vyhlazuje a slupuje mrtvou pokožku.