WellU NUTRIVI REVICOLL Omega Plus + Vitamín K2MK7

€62,93 –21 %
WellU NUTRIVI REVICOLL Omega Plus + Vitamín K2MK7
€62,93 –21 % €49,75 / ks
Momentálne nedostupné
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.10.2021

Multifunkčný prípravok s mimoriadnym významom pre obehovú sústavu a kostru - obnova kolagénu v tele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčné prípravok s mimoriadnym významom pre obehovú sústavu a kostru. Obsahuje koncentráciu mastných kyselín omega 3, aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu. Účinky vápnika a vitamínu D obsiahnutých v prípravku dopĺňa vitamín K2 MK-7, ktorý je nevyhnutný pre normálne fungovanie. REVICOLL Omega Plus je komplementárny doplnok stravy bohatý na celú škálu minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré si telo nedokáže syntetizovať samo a preto ich musí získavať zvonku, zo stravy.

Stav srdcovo-cievneho systému a kostry má kľúčový vplyv na fungovanie celého tela. Normálne fungovanie týchto systémov závisí nielen na vyváženej strave a zdravom životnom štýle, ale do značnej miery aj od látok, ktoré ľudské telo nedokáže samostatne syntetizovať a je dôležité je dodávať v dostatočnom množstve napríklad stravou. Preto je tak dôležitá vhodne zostavená plnohodnotná suplementácia.

Prípravok v novom vydaní prináša:

- nový obal s prehľadnou brožúrou

- 2,5-krát vyššie množstvo vitamínu D

- nová, zelená farba kapsuly - vďaka pridanie chlorofilinu, prírodné zložky s antioxidačnými a detoxikačnými vlastnosťami

Nový REVICOLL Omega Plus je jedinečný prípravok: komplementárne a multifunkčný, s dôležitým významom pre obehovú sústavu a kostrový systém. Obsahuje dokonalé spojenie aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu, vitamínov rozpustných v tukoch a bohatú škálu minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré si telo nedokáže syntetizovať samo, a preto ich musí získavať zvonku, zo stravy. Vďaka zmene procesu lyofilizácia stúpla o 30-33% úroveň koncentrácie aminokyselín, peptidov a bielkovín. Každá kapsula obsahuje 110-120 mg týchto životodarných prvkov, pochádzajúcich z najlepšieho prírodného zdroja, akým je ryba.

Dôležité je, že nová generácia produktu obsahuje tiež vitamín K (K2MK7). Jeho úloha v regulácii činnosti obehovej sústavy a kostry je rovnako dôležitá, ako úloha vitamínu D3 a vápnika. Vzájomný vzťah vitamínu K2MK-7, vápnika z rýb, vitamínu D3 ako aj aminokyselín a rybacích peptidov chráni pred osteoporózou a predstavuje záruku udržanie zdravých kostí, kĺbov, šliach a kože, tak aj normálnu činnosť obehovej sústavy.

Prípravok predstavuje bohatý zdroj omega-3 nenasýtených mastných kyselín 3 získavaných z vybraných druhov rýb. Omega-3 kyseliny treba dodávať stravou, pretože ľudské telo ich nedokáže syntetizovať v dostatočnom množstve. Vďaka ich prítomnosti v prípravku získava telo prístup k mastným EPA a DHA kyselinám s veľmi vysokou a jedinečnú koncentráciou. Užívanie Omega 3 kyselín pomáha znižovať hladinu "zlého" LDL cholesterolu a triglyceridov a zároveň zvyšovať hladinu "dobrého" HDL cholesterolu. Znižuje tiež zrážanlivosť krvi a tak chráni srdce a cievny systém.

Každá kapsula obsahuje tiež 60 mg vápnika, ktorého je v potravinách stále menej. Z výskumu vyplýva, že na trhu prevládajú vysoko spracované, "mlieku podobné" výrobky, ktoré majú len málo spoločné so zdrojom dobre využiteľného vápnika. Vápnik ovplyvňuje zdravie kostí, kĺbov, šliach a kože. Normálne fungovanie vápnika synergicky ovplyvňujú aminokyseliny a rybie peptidy a vitamín K2MK-7. Okrem toho vápnik spolu s vitamínom C chráni organizmus pred aterosklerózou a srdcovými infarkty - najčastejšími civilizačnými chorobami.

Ďalšie zložka prípravku vitamín D - bola získaná z lanolínu pochádzajúceho z ovčej vlny, vďaka čomu sa vykazuje o 70% vyššiu vstrebateľnosť, než jej rastlinný ekvivalent. Vitamín D je nevyhnutný pre ľudí v každom veku, zúčastňuje sa metabolizmu vápnika a fosforu, odporúča sa pre prevenciu krivice, osteomalácia - mäknutie kostí (ktorá sa týka viac ako 10% populácie) a osteoporózy. Má blahodárny vplyv na trvanlivosť kostí a zubov, podporuje ich obnovu a regeneráciu, zlepšuje prácu svalov a posilňuje imunitný systém. Denná dávka REVICOLL Omega Plus predstavuje 400% odporúčanej dennej dávky tohto vitamínu.

Nová formula REVICOLL Omega Plus bola obohatená o mimoriadne vzácny vitamín K (K2MK-7). Jeho rola vo fungovaní kostry a udržanie zdravých kostí je rovnako dôležitá ako role vitamínu D. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k zníženiu kostnej hmoty a tým k osteoporóze, následne potom vzrastá riziko zlomenín. Vitamín K2 je tiež dôležitý pri prevencii kardiovaskulárnych ochorení, pretože zabraňuje vápenateniu ciev. Bráni usadzovaniu fosforečnanu vápenatého na stenách ciev a spôsobuje, že sa dostane na správne miesto, čiže do kostí.

 

V REVICOLL Omega Plus nemôže chýbať vitamín E, ktorý je neoceniteľný pri prevencii srdcovo-cievnych ochorení. Súčasným zvýšením rýchlosti odbúravanie "zlého" LDL cholesterolu a zvyšovaním hladiny "dobrého" HDL cholesterolu, bráni vzniku krvných zrazenín a normalizuje srdcový rytmus. Vitamín E chráni bunky tela pred nepriaznivým pôsobením voľných radikálov, podporuje imunitný systém a je mimoriadne užitočný pri liečbe kožných chorôb. V dvoch kapsulách lieku je obsiahnuté 100% odporúčanej dennej dávky tohto "vitamínu mladosti", ktorý sa volá vitamín E.

Denná dávka REVICOLL Omega Plus pokrýva 100% odporúčanú dennú dávku vitamínu A, ktorý vďaka regulácii aktivity kostného tkaniva ovplyvňuje normálny rast a vývoj tela a tým zaisťuje normálne fungovanie kostí a zubov. Vitamín A ovplyvňuje normálny stav a fungovanie kože, vlasov a nechtov. Reguluje rast a vývoj epiteliálne tkanivá. Prostredníctvom účasti na zachytávanie vizuálnych podnetov registrovaných v sietnici oka ovplyvňuje normálne videnie (najmä v noci). Je zodpovedný za tvorbu hormónov. Má intenzívnu antioxidačné vlastnosti a tým aj protirakovinové účinky.

Účinky REVICOLL Omega Plus dopĺňa súbor cez 25 aminokyselín, minerálnych látok a stopových prvkov nevyhnutných pre normálne fungovanie tela, ktoré nedokáže syntetizovať samo. O celej škále účinných látok v prípravku si môžete prečítať v záložke ZLOŽENIE.


Výhody pravidelného užívania REVICOLL Omega Plus:

  • obnovuje kolagén v kostiach, kĺboch, šľachách a kožu

  • posilňuje kostru

  • urýchľuje regeneráciu poranenia a zlomenín

  • posilňuje kĺby, podporuje regeneráciu chrupavky

  • spomaľuje aktivitu enzýmov zodpovedných za starnutie (metaloproteinázy) a tým spomaľuje procesy starnutia o. I. Kože, kostí, kĺbov, ciev a iných orgánov

  • dodáva telu dodatočné antioxidanty pre ochranu jeho buniek

  • má analgetické, protizápalové a antibakteriálne účinky

  • je neoceniteľný pri prevencii srdcovo-cievnych chorôb

  • posilňuje steny tepien, znižuje riziko trombózy a ischemickej choroby srdca

  • znižuje hladinu "zlého" LDL cholesterolu a je zodpovedný za zvýšenie hladiny "dobrého" HDL cholesterolu

  • podporuje imunitný systémy, pomáha v boji proti nachladnutiu

  • priaznivo ovplyvňuje nervovú sústavu, zabraňuje kolísaniu nálad a depresiám

  • podporuje metabolizmus

  • posilňuje nechty a vlasy

  • posilňuje kostru, chráni pred osteoporózou a znižuje riziko zlomenín, ktoré sú následkom tejto choroby

  • zabraňuje vápenateniu ciev


Zloženie: 

Rybí olej (nenasýtené omega 3 kyseliny: 36% EPA, 24% DHA), lyofilizovaný rybí kolagén, rybie peptidy a aminokyseliny, prášok z rybích koží, želatína, zvlhčovadlo - glycerín , slnečnicový olej, emulgátor - koloidný oxid kremičitý, vitamín C (menachinón 7), vitamín E (D-alfa tokoferylacetát), vitamín D (cholekalciferol), vitamín A (retinylpalmitát), prírodné farbivo - chlorofylín

Odporúčaná denná dávka: 

Dospelí, deti a mladiství vo veku 3-18 rokov: 1 kapsula denne, zapiť vodou. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Majte na pamäti dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

VAROVANIE A ODPORÚČANIA: 

Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí.

Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste, chránenom pred svetlom.

Nepoužívajte po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku lieku. Tehotné a dojčiace ženy smejem doplnok stravy užívať len po konzultácii s lekárom.

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 30 kapslí
Forma produktu: Kapsule
Na čo doplnok je: Kĺby, Nechty, Vlasy
Obsah minerálov: Vápnik
Obsah vitamínov: Vitamín D, Vitamín E, Vitamín K
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant
Značka: WellU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WellU je značka prírodnej kozmeceutiky, ktorá v sebe snúbi snahu o večnú mladosť a prirodzenú krásu. Cieľom WellU je pomôcť vám najlepším možným spôsobom dosiahnuť práve tieto ciele pomocou vlastných produktov. Inovatívne nutraceutiká Nutrivi vám prinášajú večnú mladosť a zdravie najmä vďaka synergii biopeptidov, aminokyselín, výťažkov z ovocia, zeleniny, byliniek a ďalších aktívnych látok. Dohromady tvorí WellU jedinečné prípravky spomaľujúce proces starnutia. Vďaka produktom WellU môžete skutočne zmeniť svoj život. Pomôžu vám splniť si sen vyzerať dobre a ešte lepšie sa cítiť. 

Kozmeceutické prípravky WellU v sebe ukrývajú filozofiu spoločnosti, najmä jedinečný životný štýl, zdravie, kondíciu a vášeň. Radosť zo života a schopnosť užívať si z neho to najlepšie. 

Spoločnosť WellU ponúka kozmeceutiku pod svojou značkou LARENS. Ide najmä o produkty účinné proti starnutiu. Napríklad WeullU LARENS Syn Ake Eye & More predstavuje sérum na lokálne použitie, ktoré intenzívne ošetruje mimické vrásky v okolí oka. Rovnako WellU LARENS Lifting Face Cream a WellU LARENS Hydro Balance Face Cream ponúka ďalšiu ochranu proti vráskam s komplexom prírodných peptidov a ďalších účinných látok. Tieto produkty pleť hydratujú a prinášajú efekt okamžitého napnutia a vyhladenia pleti. 

Kozmeceutiku LARENS oceňujú odborníci z oblasti estetickej medicíny aj kozmetológie. Veľmi účinná je v oblasti problematickej pleti, ktorá môže mať až sklony k alergiám. Prípravok pre starostlivosť WellU LARENS Dermo Wash Face & Body slúži na čistenie pokožky tváre a tela. Pre obnovu prirodzenej vitality a elasticity pleti je určený WellU LARENS Aqua Spray spolu s WellU LARENS Perfect Body Cream, ktorý intenzívne hydratuje, spevňuje pokožku a navracia jej hebkosť. Dôležitý je jemný peeling WellU LARENS Intensive Enzymatic Peeling, ten pleť dokonale vyhladzuje a olupuje mŕtvu pokožku.