WellU NUTRIVI REVICOLL Omega Plus + Vitamín K2MK7

€62,93 –21 %
WellU NUTRIVI REVICOLL Omega Plus + Vitamín K2MK7
€62,93 –21 % €49,75 / ks
Momentálne nedostupné
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
20.1.2022

Multifunkčný prípravok s mimoriadnym významom pre obehovú sústavu a kostru - obnova kolagénu v tele.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčné prípravok s mimoriadnym významom pre obehovú sústavu a kostru. Obsahuje koncentráciu mastných kyselín omega 3, aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu. Účinky vápnika a vitamínu D obsiahnutých v prípravku dopĺňa vitamín K2 MK-7, ktorý je nevyhnutný pre normálne fungovanie. REVICOLL Omega Plus je komplementárny doplnok stravy bohatý na celú škálu minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré si telo nedokáže syntetizovať samo a preto ich musí získavať zvonku, zo stravy.

Stav srdcovo-cievneho systému a kostry má kľúčový vplyv na fungovanie celého tela. Normálne fungovanie týchto systémov závisí nielen na vyváženej strave a zdravom životnom štýle, ale do značnej miery aj od látok, ktoré ľudské telo nedokáže samostatne syntetizovať a je dôležité je dodávať v dostatočnom množstve napríklad stravou. Preto je tak dôležitá vhodne zostavená plnohodnotná suplementácia.

Prípravok v novom vydaní prináša:

- nový obal s prehľadnou brožúrou

- 2,5-krát vyššie množstvo vitamínu D

- nová, zelená farba kapsuly - vďaka pridanie chlorofilinu, prírodné zložky s antioxidačnými a detoxikačnými vlastnosťami

Nový REVICOLL Omega Plus je jedinečný prípravok: komplementárne a multifunkčný, s dôležitým významom pre obehovú sústavu a kostrový systém. Obsahuje dokonalé spojenie aminokyselín, peptidov a rybieho kolagénu, vitamínov rozpustných v tukoch a bohatú škálu minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré si telo nedokáže syntetizovať samo, a preto ich musí získavať zvonku, zo stravy. Vďaka zmene procesu lyofilizácia stúpla o 30-33% úroveň koncentrácie aminokyselín, peptidov a bielkovín. Každá kapsula obsahuje 110-120 mg týchto životodarných prvkov, pochádzajúcich z najlepšieho prírodného zdroja, akým je ryba.

Dôležité je, že nová generácia produktu obsahuje tiež vitamín K (K2MK7). Jeho úloha v regulácii činnosti obehovej sústavy a kostry je rovnako dôležitá, ako úloha vitamínu D3 a vápnika. Vzájomný vzťah vitamínu K2MK-7, vápnika z rýb, vitamínu D3 ako aj aminokyselín a rybacích peptidov chráni pred osteoporózou a predstavuje záruku udržanie zdravých kostí, kĺbov, šliach a kože, tak aj normálnu činnosť obehovej sústavy.

Prípravok predstavuje bohatý zdroj omega-3 nenasýtených mastných kyselín 3 získavaných z vybraných druhov rýb. Omega-3 kyseliny treba dodávať stravou, pretože ľudské telo ich nedokáže syntetizovať v dostatočnom množstve. Vďaka ich prítomnosti v prípravku získava telo prístup k mastným EPA a DHA kyselinám s veľmi vysokou a jedinečnú koncentráciou. Užívanie Omega 3 kyselín pomáha znižovať hladinu "zlého" LDL cholesterolu a triglyceridov a zároveň zvyšovať hladinu "dobrého" HDL cholesterolu. Znižuje tiež zrážanlivosť krvi a tak chráni srdce a cievny systém.

Každá kapsula obsahuje tiež 60 mg vápnika, ktorého je v potravinách stále menej. Z výskumu vyplýva, že na trhu prevládajú vysoko spracované, "mlieku podobné" výrobky, ktoré majú len málo spoločné so zdrojom dobre využiteľného vápnika. Vápnik ovplyvňuje zdravie kostí, kĺbov, šliach a kože. Normálne fungovanie vápnika synergicky ovplyvňujú aminokyseliny a rybie peptidy a vitamín K2MK-7. Okrem toho vápnik spolu s vitamínom C chráni organizmus pred aterosklerózou a srdcovými infarkty - najčastejšími civilizačnými chorobami.

Ďalšie zložka prípravku vitamín D - bola získaná z lanolínu pochádzajúceho z ovčej vlny, vďaka čomu sa vykazuje o 70% vyššiu vstrebateľnosť, než jej rastlinný ekvivalent. Vitamín D je nevyhnutný pre ľudí v každom veku, zúčastňuje sa metabolizmu vápnika a fosforu, odporúča sa pre prevenciu krivice, osteomalácia - mäknutie kostí (ktorá sa týka viac ako 10% populácie) a osteoporózy. Má blahodárny vplyv na trvanlivosť kostí a zubov, podporuje ich obnovu a regeneráciu, zlepšuje prácu svalov a posilňuje imunitný systém. Denná dávka REVICOLL Omega Plus predstavuje 400% odporúčanej dennej dávky tohto vitamínu.

Nová formula REVICOLL Omega Plus bola obohatená o mimoriadne vzácny vitamín K (K2MK-7). Jeho rola vo fungovaní kostry a udržanie zdravých kostí je rovnako dôležitá ako role vitamínu D. Nedostatok tohto vitamínu môže viesť k zníženiu kostnej hmoty a tým k osteoporóze, následne potom vzrastá riziko zlomenín. Vitamín K2 je tiež dôležitý pri prevencii kardiovaskulárnych ochorení, pretože zabraňuje vápenateniu ciev. Bráni usadzovaniu fosforečnanu vápenatého na stenách ciev a spôsobuje, že sa dostane na správne miesto, čiže do kostí.

 

V REVICOLL Omega Plus nemôže chýbať vitamín E, ktorý je neoceniteľný pri prevencii srdcovo-cievnych ochorení. Súčasným zvýšením rýchlosti odbúravanie "zlého" LDL cholesterolu a zvyšovaním hladiny "dobrého" HDL cholesterolu, bráni vzniku krvných zrazenín a normalizuje srdcový rytmus. Vitamín E chráni bunky tela pred nepriaznivým pôsobením voľných radikálov, podporuje imunitný systém a je mimoriadne užitočný pri liečbe kožných chorôb. V dvoch kapsulách lieku je obsiahnuté 100% odporúčanej dennej dávky tohto "vitamínu mladosti", ktorý sa volá vitamín E.

Denná dávka REVICOLL Omega Plus pokrýva 100% odporúčanú dennú dávku vitamínu A, ktorý vďaka regulácii aktivity kostného tkaniva ovplyvňuje normálny rast a vývoj tela a tým zaisťuje normálne fungovanie kostí a zubov. Vitamín A ovplyvňuje normálny stav a fungovanie kože, vlasov a nechtov. Reguluje rast a vývoj epiteliálne tkanivá. Prostredníctvom účasti na zachytávanie vizuálnych podnetov registrovaných v sietnici oka ovplyvňuje normálne videnie (najmä v noci). Je zodpovedný za tvorbu hormónov. Má intenzívnu antioxidačné vlastnosti a tým aj protirakovinové účinky.

Účinky REVICOLL Omega Plus dopĺňa súbor cez 25 aminokyselín, minerálnych látok a stopových prvkov nevyhnutných pre normálne fungovanie tela, ktoré nedokáže syntetizovať samo. O celej škále účinných látok v prípravku si môžete prečítať v záložke ZLOŽENIE.


Výhody pravidelného užívania REVICOLL Omega Plus:

  • obnovuje kolagén v kostiach, kĺboch, šľachách a kožu

  • posilňuje kostru

  • urýchľuje regeneráciu poranenia a zlomenín

  • posilňuje kĺby, podporuje regeneráciu chrupavky

  • spomaľuje aktivitu enzýmov zodpovedných za starnutie (metaloproteinázy) a tým spomaľuje procesy starnutia o. I. Kože, kostí, kĺbov, ciev a iných orgánov

  • dodáva telu dodatočné antioxidanty pre ochranu jeho buniek

  • má analgetické, protizápalové a antibakteriálne účinky

  • je neoceniteľný pri prevencii srdcovo-cievnych chorôb

  • posilňuje steny tepien, znižuje riziko trombózy a ischemickej choroby srdca

  • znižuje hladinu "zlého" LDL cholesterolu a je zodpovedný za zvýšenie hladiny "dobrého" HDL cholesterolu

  • podporuje imunitný systémy, pomáha v boji proti nachladnutiu

  • priaznivo ovplyvňuje nervovú sústavu, zabraňuje kolísaniu nálad a depresiám

  • podporuje metabolizmus

  • posilňuje nechty a vlasy

  • posilňuje kostru, chráni pred osteoporózou a znižuje riziko zlomenín, ktoré sú následkom tejto choroby

  • zabraňuje vápenateniu ciev


Zloženie: 

Rybí olej (nenasýtené omega 3 kyseliny: 36% EPA, 24% DHA), lyofilizovaný rybí kolagén, rybie peptidy a aminokyseliny, prášok z rybích koží, želatína, zvlhčovadlo - glycerín , slnečnicový olej, emulgátor - koloidný oxid kremičitý, vitamín C (menachinón 7), vitamín E (D-alfa tokoferylacetát), vitamín D (cholekalciferol), vitamín A (retinylpalmitát), prírodné farbivo - chlorofylín

Odporúčaná denná dávka: 

Dospelí, deti a mladiství vo veku 3-18 rokov: 1 kapsula denne, zapiť vodou. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Doplnok stravy sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Majte na pamäti dôležitosť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

VAROVANIE A ODPORÚČANIA: 

Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu malých detí.

Uchovávajte pri izbovej teplote na suchom mieste, chránenom pred svetlom.

Nepoužívajte po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku lieku. Tehotné a dojčiace ženy smejem doplnok stravy užívať len po konzultácii s lekárom.

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 30 kapslí
Forma produktu: Kapsule
Na čo doplnok je: Kĺby, Nechty, Vlasy
Obsah minerálov: Vápnik
Obsah vitamínov: Vitamín D, Vitamín E, Vitamín K
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant
Značka: WellU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

WellU je značka prírodnej kozmeceutiky, ktorá v sebe snúbi snahu o večnú mladosť a prirodzenú krásu. Cieľom WellU je pomôcť vám najlepším možným spôsobom dosiahnuť práve tieto ciele pomocou vlastných produktov. Inovatívne nutraceutiká Nutrivi vám prinášajú večnú mladosť a zdravie najmä vďaka synergii biopeptidov, aminokyselín, výťažkov z ovocia, zeleniny, byliniek a ďalších aktívnych látok. Dohromady tvorí WellU jedinečné prípravky spomaľujúce proces starnutia. Vďaka produktom WellU môžete skutočne zmeniť svoj život. Pomôžu vám splniť si sen vyzerať dobre a ešte lepšie sa cítiť. 

Kozmeceutické prípravky WellU v sebe ukrývajú filozofiu spoločnosti, najmä jedinečný životný štýl, zdravie, kondíciu a vášeň. Radosť zo života a schopnosť užívať si z neho to najlepšie. 

Spoločnosť WellU ponúka kozmeceutiku pod svojou značkou LARENS. Ide najmä o produkty účinné proti starnutiu. Napríklad WeullU LARENS Syn Ake Eye & More predstavuje sérum na lokálne použitie, ktoré intenzívne ošetruje mimické vrásky v okolí oka. Rovnako WellU LARENS Lifting Face Cream a WellU LARENS Hydro Balance Face Cream ponúka ďalšiu ochranu proti vráskam s komplexom prírodných peptidov a ďalších účinných látok. Tieto produkty pleť hydratujú a prinášajú efekt okamžitého napnutia a vyhladenia pleti. 

Kozmeceutiku LARENS oceňujú odborníci z oblasti estetickej medicíny aj kozmetológie. Veľmi účinná je v oblasti problematickej pleti, ktorá môže mať až sklony k alergiám. Prípravok pre starostlivosť WellU LARENS Dermo Wash Face & Body slúži na čistenie pokožky tváre a tela. Pre obnovu prirodzenej vitality a elasticity pleti je určený WellU LARENS Aqua Spray spolu s WellU LARENS Perfect Body Cream, ktorý intenzívne hydratuje, spevňuje pokožku a navracia jej hebkosť. Dôležitý je jemný peeling WellU LARENS Intensive Enzymatic Peeling, ten pleť dokonale vyhladzuje a olupuje mŕtvu pokožku. Nastavenia cookies

Používame súbory cookie, aby sme vám umožnili pohodlné prehliadanie webovej stránky a vďaka analýze prevádzky webovej stránky neustále zlepšovali jej funkcie, výkon a použiteľnosť

Nevyhnutné (vždy aktívne, nemožno vypnúť)
Tieto cookie sú potrebné na správne fungovanie webovej stránky
Analytické
Pomáhajú nám pochopiť, ako používate webové stránky. Môžeme ich použiť na zlepšenie
Profilovanie (marketing)
Vďaka týmto cookie súborom vám môžeme zobrazovať relevantný obsah a reklamy, ktoré pre vás môžu byť zaujímavé a užitočné