Carun Lístky konope

€4,72
Momentálně nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.12.2020
Položka bola vypredaná…

Konopné lístky a mladý kvet - Cannabis Sativa. Konope sa využíva tisíce rokov na prípravu čajov, odvarov, nálevov, tinktúr, homeopatík, parných kúpeľov alebo v aromaterapii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konopné lístky - Cannabis Sativa

Konope sa využíva tisíce rokov na prípravu čajov, odvarov, nálevov, tinktúr, homeopatík, parných kúpeľov alebo v aromaterapii.

Najčastejšie sa mladý kvet a lístky konope používajú na obklady a tiež na prípravu čaju, ktorý je známy svojimi vysoko preventívnymi vlastnosťami na ľudský organizmus. Napomáha pri liečbe migrén a nespavosťou. Konopný čaj sa využíval aj u detí pri astmatických problémoch a celkových problémoch dýchacieho ústrojenstva.

Lístky sú ručne zbierané za splnu a následne sa sušia podľa zachovanej tradície miestnych obyvateľov. Tento rituál sa praktizuje niekoľko storočí a v moderne známych termínoch by sme tento rituál označili za psychoenergetický. Konopné lístky Carun sú starostlivo as láskou pestované v Jeseníkoch, v nádhernej panenskej prírode, kde konope rastie už tisíce rokov.

Konope sa hojne využívalo tiež pre domáce kúpele, predovšetkým pre jeho hojivé, antibakteriálne, regeneračné a revitalizačné účinky.

Návod na prípravu čaju: Jedna až dve čajové lyžičky na šálku 250 ml, zalejte vriacou vodou a nechajte 5-10 minút lúhovať.

Z lístkov konope si tiež môžete pripraviť obklady na bolestivé miesta či na kožné problémy alebo si umývať vlasy konopnú vodou rovnako ako sa omývajú vodou žihľavovú. Vlasy budú zdravšie a získajú na sile.


Mladé lístky konope sú veľmi vhodné tiež pre kozmetická štúdia, kúpeľné komplexy i farmáciu.

V oblasti alternatívnych liečiv hrá konope veľkú dôležitosť. S pozitívnymi farmakologickými účinkami nastupuje do úlohy medicínske, ale tiež predovšetkým prevenčný. Konope je vhodné nielen pre deti a tehotné ženy, ale aj pre dojčiace matky. Matka dojčením automaticky odovzdáva dieťaťu látky, ktoré obsahuje aj rastlina konope. Vedci zistili, že tieto látky sa starajú v centrálnej nervovej sústave človeka o základné funkcie (pohybové, rozmnožovacie, informačné, ...), tieto látky sa nazývajú endocannabinoidy. Vedecké práce už dnes nemožno spochybniť a pravda o úžasných účinkoch konope je denne vystavovaná verejnosti.

Komu nepomôžu lieky, tomu pomôže príroda.

Produkty Carun sú preverené odborníkmi aj užívateľmi a ohodnocované ako číslo jedna na trhu.

Balenie

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 40 g
Na akú časť tela: Vlasy
Produkt: čaj
Vlastnosť: Antibakteriálne
Značka: Carun
Hmotnosť: 40 gramov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: