Carun Lístky konope

€6,65 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Položka bola vypredaná…

Listy Cannabis Sativa na prípravu horúceho nápoja sa pestujú na Liptove bez použitia hnojív a pesticídov. Obsahuje až 6 % kvetov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Listy Cannabis Sativa na prípravu horúcich nápojov sa pestujú na Liptove bez použitia hnojív a pesticídov. Listy Cannabis sú nedrvené časti rastliny šetrne zabalené, čím sa zabezpečí kvalita všetkých obsiahnutých látok. Konope sa používa na prípravu horúcich nápojov už tisíce rokov, pričom prispieva k upokojeniu mysle, lepšiemu spánku a ďalším priaznivým účinkom na organizmus. Z konopných listov si môžete pripraviť aj obklady alebo si umyť vlasy konopnou vodou, rovnako ako si umývate vlasy žihľavovou vodou. Vaše vlasy budú lesklejšie, silnejšie a dokonca pevnejšie, pretože konope pôsobí ako prírodné tužidlo. Vhodné najmä pre jemné vlasy.

Jednu až dve čajové lyžičky na 250 ml šálku zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 5 až 10 minút.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Hmotnosť: 40 gramov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Carun Pharmacy s.r.o. je českou spoločnosťou ponúkajúca široký sortiment produktov z konope s obsahom prírodného kanabidiolu (CBD), ktoré vyváža do mnohých krajín po celom svete.

Všetky produkty sú vyrábané za prísnych podmienok správnej výrobnej praxe a v súlade s platnou legislatívou České republiky a Európskej únie. Zárukou kvality je aj kontinuálná dostupnosť vlastného konope pestovanej v podhorí Krkonôš spoločností Konopro s.r.o., ktorá je od roku 2017 súčasťou Carun Pharmacy s.r.o. a zároveň je najväčším pestovateľom a spracovateľom technického konope v Českej republike.

CARUN PHARMACY s.r.o.
Komerční 466
251 01 Nupaky
Česká republika

IČO: 29452996
DIČ: CZ29452996
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 298159