TianDe Denná hygienická vložka Jemná starostlivosť

€2,11 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Starajú sa o ženu, nielen o spodnú bielizeň.

Mäkká vrchná vrstva z prírodného materiálu okamžite prepúšťa vlhkosť dovnútra, poskytuje dlhotrvajúci pocit sviežosti a komfortu. Vnútorná fytonáplň obsahuje prírodné výťažky, ktoré pomáhajú ničiť baktérie. Široký lepiaci prúžok zaisťuje vynikajúcu fixáciu vložky na bielizni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka svojim vlastnostiam to vlastne ani nie je vložka, ale suchý obklad z 38 rastlín a rozdrveného minerálu Alunitu. Medzi hlavné zložky Jemnej starostlivosti patria:

Pri začínajúcom zápale je dôležité použiť vložku Jemná starostlivosť včas! Používame ju celých 24 hodín po dobu 7 dní. Čiže nepretržite, po celý čas akútneho aj chronického problému (najčastejšie zápal močového mechúra). Môžeme ju používať aj preventívne po návšteve bazéna (močový mechúr neznáša chlór), pri ľahkom náznaku svrbenia či nepríjemného pocitu. Používame ju aj ako podporu zápalu obličiek.

Existuje niekoľko etáp ochorenia močových ciest. Ak zachytíme nástup tohto ochorenia včas a dobre ho liečime, zápal nie je nebezpečný. Akútna forma zápalu močového mechúra sa prejavuje rýchlym a náhlym nástupom problémov. Spoznáte ich podľa nepríjemnej rezavej bolesti. Chronická forma zápalu močového mechúra je dlhodobá, neustále sa opakujúca. Bolesť nemusí byť tak výrazná, ale trvá dlhšie, veľmi zaťažuje ženu po fyzickej aj psychickej stránke.

Všetky máme právo na komfort nielen počas svojich dní. Prečo naviac nevyužiť pri riešení množstva gynekologických problémov silu prírody?!

Vložky a intímky obsahujúce extrakty bylín blahodarne pôsobia na sliznicu pohlavných orgánov a prispievajú k normalizácii mikroflóry, odstraňujú zápaly, znižujú opuchy, svrbenie a podráždenie. Sliznica pohlavných orgánov je husto pretkaná krvnými sieťami, lymfatickými cestami a nervovými zakončeniami, čo umožňuje ľahké preniknutie všetkých obsiahnutých bylinných látok.

Druhým pozitívnym smerom je bioenergetické pôsobenie vložiek na vyrovnanie ženskej hormonálnej energie a nálad. Energia vložiek totiž prechádza cez mài zhěn meridián, na ktorý sú viazané všetky hlavné orgány a je na ňom sústredených množstvo aktívnych bodov.

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Množstvo: 1 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín