ENERGY Regalen

€15,63
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Ovplyvňuje predovšetkým trávenie, dráhu pečene, žlčníka, žalúdka, osrdcovníka, troch žiaričov, a tým aj problémy, ktoré sa vzťahujú k ich nedostatočnej funkcii. Regalen je bioinformačný širokospektrálny regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštálterapie a biorezonancie. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robí Vám starosť Vaše trávenie? Radi by ste prirodzenou cestou posilnili žlčník, močové cesty alebo obličky? Má Vaša pokožka v poslednej dobe unavený, nezdravý odtieň? S tým a mnohými súvisiacimi ťažkosťami, ale aj s prevenciou Vám pomôže tekutý doplnok stravy Regalen.

Ako to funguje?

Najväčšie benefit prináša Regalen vďaka svojmu zloženiu posilňovaním správnej funkcie pečene a žlčníka - dvoch veľmi dôležitých strážnikov vnútornej čistoty nášho tela. Tým samozrejme môže napomáhať aj lepšiemu filtrovanie krvi od toxínov, normalizovať hladinu krvného cukru a prispieva aj k správnemu metabolizmu uhľohydrátov, bielkovín a tukov. Ten je kľúčové pre spracovanie tvorbu enzýmov a žlče, ktorá zase okrem iného ovplyvňuje aj spracovanie tukov v našich črevách.

Zloženie:

82,6% výťažok z bylín

Nátržník vzpriamený (Potentilla erecta) - normalizuje fungovanie črevného traktu, prispieva k zdravému vzhľadu pokožky Púpava lekárska , púpava (Taraxacum officinale) - upravuje fungovanie močovej sústavy a trávenie (žalúdka a pečene). Prírodný antioxidant a prebiotikum. Skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) - prírodný antioxidant. Napomáha harmonizovať fungovanie dýchacieho a črevného traktu a pečene. Prispieva k správnej mikrobiálnej rovnováhe a imunite. Ovplyvňuje stav kĺbov a pokožky.

Veronika lekárska (Veronica officinalis) - napomáha normálnej činnosti obličiek a močového mechúra, prispieva k relaxácii i kvalitnému spánku, ale aj hojenie rán a zdravej pokožke. Umožňuje normalizovať fungovanie dýchacieho systému. Lastovičník väčší (Chelidonium majus) - napomáha normálnu činnosť pečene a prečistenie organizmu. Bedrovník všeobecný (Pimpinella saxifraga) - prispieva k normálnej funkcii močových ciest, obličiek a dýchacieho systému.

Korenie sečuánske (Zanthoxylum piperitum) Palina abrotanová (Artemisia abrotanum) horec žltý (Gentiana lutea) - napomáha k normálnemu tráveniu a obnove telesných síl

Jablčník obyčajný (Marrubium vulgare) - prírodný antioxidant. Pomáha upraviť krvný tlak a fungovanie pečene, žlčníka i dýchacieho a tráviaceho systému vrátane hladiny krvného cukru. Prispieva k dobrej duševnej a fyzickej pohode.

Repík lekársky (Agrimonia eupatoria) - priaznivo pôsobí na funkcie dýchacej a vylučovacej sústavy i pečene. Prispieva k správnemu fungovaniu pečene a obehovej sústavy. Napomáha normalizovať imunitu a stav pokožky.

lipkavec pravý (Galium verum) - prispieva k normálnej činnosti pečene a žlčových ciest Lomikameň zrnitý (Saxifraga granuláty)

Prídavné látky: sorbitol, mikrokryštalická celulóza a xanthan (zahusťovadlá), voda, grapefruitový extrakt a sorbát draselný (konzervanty). 0,12% zmes silíc., 0,10% silymarín

Ako Regalen užívať?

Pred každým použitím pretrepte (ideálne 21x). Pohybom dôjde k dynamizácii obsiahnutých zložiek a tým aj k zvýšeniu účinnosti prípravku. Nepodávajte deťom mladším ako 3 roky.

Deti od 3 do 12 rokov približne 2 kvapky denne. Deti staršie ako 12 rokov 7 kvapiek denne. Dospelí podľa sily ťažkostí 2 - 7 kvapiek kvapiek 1x - 3x denne. Po 3 týždňoch užívania Regalenu urobte vždy 1 týždeň pauzu. Dodržiavajte odporúčané denné dávkovanie. Pri chronických ochoreniach odporúčame užívať minimálne dávky, v akútnych štádiách pomáha naopak ich dočasné zvýšenie. V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým sa situácia nezlepší, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Je vhodné prípravok doužívať, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia). Nenechajte sa odradiť, ak sa objaví počas užívania príznaky predchádzajúcich ochorení. V skutočnosti ide o pozitívnu odpoveď organizmu signalizujúce, že prebieha proces uzdravovania!

Náš tip: Pri celkovej regenerácii stačí užívať minimálne množstvo prípravku aj intervaly dlhšie ako 1 deň. Pamätajte, prosím, že počas tohto procesu je mimoriadne dôležitý dostatočný príjem tekutín. </ i>

Čakáte bábätko? Počas tehotenstva dbajte na to, čo vám poradí váš lekár a bez dohody s ním žiadne regeneračné prípravky neužívajte. </ i>

Čo ešte potrebujete vedieť?

Regalen ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte uzavreté v suchu a tme pri teplote 10 - 25 ° C, chráňte pred mrazom.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 30 ml
Forma produktu: kvapky
Produkt: Doplnok stravy
Ťažkosti: Alergie, Astma, bolesť brucha, Nádcha (bežná, senná, alergická), Nadúvanie, Ekzém, Akné, bolesť hlavy, Pečeň, Svalstvo, Šľachy a väzy, Žalúdok, Žlčník, Lipomy, Kardiovaskulárny systém, Chronické poruchy žalúdočné a črevné činnosti, Žihľavka, Lupienka, Oči, Prekyslenie žalúdka, Vylučovacia ústrojenstva, Vyrážka, Zažívanie, zvracanie, Žalúdočné vredy, Hnačka, Pálenie očí, Gastritída, Krv, Cholesterol, Metabolizmus, Cirhóza, Hepatitída, Žlčové kamene, Únava, Mononukleóza, Helicobacter pylori, Energia, Absencia menštruácie, Klimaktérium, Nechutenstvo, Chuť do jedla, Krvný tlak, Chudokrvnosť, Dermatitída, Pálenie záhy, Borelióza lymská, Jačmenné zrno, Ateroskleróza
Značka: Energy
Objem: 30 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (repík lekársky, lipkavec pravý, horec žltý, bedrovník obyčajný, skorocel kopijovitý, nátržník vzpriamený, púpava lekárska, veronika lekársky, lomikameň zrnitý, jablčník obyčajný, palina abrotanová a Zanthoxylum piperitum), zmes prírodných silíc (afrikánovej, gerániová , kardamomová, kasia, levanduľová, majoránkový, mäta kučeravá, nardový a vetiverových), silymarín z pestreca mariánskeho.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: