Hanna Maria antiparazitická doštička do postele

€9,87 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Proti roztočom, plošticiam, zákožce svrabovej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinná antiparazitické doštička poskytuje okamžitú ochranu proti roztočom, plošticiam a zákožce svrabovej počas spánku. Ich prítomnosť môže vyvolať alergické príznaky a astma a táto doštička vás ich zbaví.

OBSAHUJE éterické oleje z pelargónie a citronely s vysokým podielom repelentný zložky (Geraniol) odpudzujúca hmyz.

100% účinnosť doštičky je laboratórne preukázaná. U roztoče už po 8 hodinách, u ploštíc už po 10 hodinách a u zákožky svrabovej po 24 hodinách po aplikácii. Aktívne zložky sa uvoľňujú postupne a nepretržite po dobu minimálne 8 týždňov. Tým je zaručená dlhotrvajúca účinnosť pre hygienu lôžka aj pre pokojný spánok. Doštičku možno používať nielen v domácnosti, ale aj vo verejných budovách, nemocniciach, hoteloch.

Je výborným pomocníkom počas ciest alebo pri pobyte v neznámom prostredí.

Minimálna účinnosť je 8 po sebe nasledujúcich týždňov od vybratia z originálneho obalu. Účinnosť ide predĺžiť minimálne o 2 týždne, pokiaľ výrobok po užití uchováte v originálnom nepriepustnom obale.

Zloženie:

Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m / m, Permetrín (CAS 52645-53-1) 6,00% m / m, Piperony butoxide (CAS 51-03-6) 6,00 % m / m, Copolymer, vône a farbivá qsp 100% m / m.

Bezpečnostné opatrenia: obsahuje Permethrin, Geraniol, Linalool (R) -p-mentha-1,8-diene, pin-2 (3) -ene. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou. Nepožívajte

Veľkosť: 118x80x5 mm

Hmotnosť: 34 g

Dodatočné parametre

Kategória: Repelentné produkty
Produkt: Repelent
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AA Avatar autora | 27.4.2024
Maximálne
5
Avatar autora | 8.5.2021
Hodnotenie bude az po 8 tyzdnoch..

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.