Hanna Maria antiparazitické doštička do postele

€7,30
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2020

Proti roztočom, plošticiam, zákožce svrabovej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinná antiparazitické doštička poskytuje okamžitú ochranu proti roztočom, plošticiam a zákožce svrabovej počas spánku. Ich prítomnosť môže vyvolať alergické príznaky a astma a táto doštička vás ich zbaví.

OBSAHUJE éterické oleje z pelargónie a citronely s vysokým podielom repelentný zložky (Geraniol) odpudzujúca hmyz.

100% účinnosť doštičky je laboratórne preukázaná. U roztoče už po 8 hodinách, u ploštíc už po 10 hodinách a u zákožky svrabovej po 24 hodinách po aplikácii. Aktívne zložky sa uvoľňujú postupne a nepretržite po dobu minimálne 8 týždňov. Tým je zaručená dlhotrvajúca účinnosť pre hygienu lôžka aj pre pokojný spánok. Doštičku možno používať nielen v domácnosti, ale aj vo verejných budovách, nemocniciach, hoteloch.

Je výborným pomocníkom počas ciest alebo pri pobyte v neznámom prostredí.

Minimálna účinnosť je 8 po sebe nasledujúcich týždňov od vybratia z originálneho obalu. Účinnosť ide predĺžiť minimálne o 2 týždne, pokiaľ výrobok po užití uchováte v originálnom nepriepustnom obale.

Zloženie:

Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m / m, Permetrín (CAS 52645-53-1) 6,00% m / m, Piperony butoxide (CAS 51-03-6) 6,00 % m / m, Copolymer, vône a farbivá qsp 100% m / m.

Bezpečnostné opatrenia: obsahuje Permethrin, Geraniol, Linalool (R) -p-mentha-1,8-diene, pin-2 (3) -ene. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s pokožkou. Nepožívajte

Veľkosť: 118x80x5 mm

Hmotnosť: 34 g

Dodatočné parametre

Kategória: Repelentný produkty
Produkt: Repelent
S obsahom: éterické oleje
Zdravotný problém: Alergie, Parazity
Značka: Hanna Maria Therapy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: