Hanna Maria Repelentný náramok proti komárom a kliešťom (hmyzu)

€6,57 / ks
Momentálne nedostupné
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Repelentný náramok proti komárom a kliešťom

Detailné informácie

Podrobný popis

Náramok s esenciálnymi olejmi je účinný ochranný prostriedok proti kliešťom a komárom. Obsahuje éterické oleje z pelargónie a CITRONELL s vysokým podielom repelentný zložky (Geraniol) odpudzujúca hmyz.

Zloženie:

Geranium (CAS No 106-24-1) 1,5% m / m (15 g / kd). Obsahuje: Geraniol, (R-p-mentha-1, -8dine, Alpha pinén.

Pôsobenie:

aktívna zložka náramku pôsobí okamžite, uvoľňuje sa postupne, s dlhotrvajúcim ochranným účinkom.

Návod na použitie:

náramok upevnite na zápästí alebo na členok.

Vždy ho umiestnite mimo dosahu dieťaťa. Náramok je možné umiestniť na bočnicu postele, kočík, na nosič detí ai.

Čas použiteľnosti:

pri každodennom používaní pôsobí efektívne počas 4 týždňov po vybratí z obalu.

Ak budete náramok po odložení ukladať do nepriedušného sáčku, doba pôsobenia sa predĺži až na 8 týždňov!

Použítí:

Náramok je vynikajúci ochranný prostriedok pri vychádzkach prírodou, ale aj doma alebo v práci, rovnako tak pri pobyte na záhrade. Je vhodný aj pri exotických pobytoch.

Nie je vhodný do vody. Znižuje sa tak jeho účinnosť.

Veľkosť:

270 mm / nastaviteľná

Schválené Ministerstvom zdravotníctva SR č.j. MZDR 18758/2013 / SVZ

Dodatočné parametre

Kategória: Repelentné produkty
Produkt: Repelent
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Dĺžka: 270 mm / nastaviteľná
Obsahuje: prírodné éterické oleje z pelargónie a CITRONELL s vysokým podielom repelentný zložky (Geraniol) odpudzujúca hmyz. Náramok s esenciálnymi olejmi je účinný ochranný prostriedok proti komárom a kliešťom. Je vysoko efektívny proti komárom z rádu Aedes albopictus, Culex pipiens, Anopheles gambiae a kliešťom Ixodes ricinus, ktoré by mohli spôsobiť zdravotné ťažkosti
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ML Avatar autora | 17.5.2023
Som spokojná

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.