TianDe Denné vložky Energia života

€2,11 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Odporúča sa používať pri endometrióze, erózií materničného čípku, vírusovej infekcii a nepravidelnej menštruácii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vložky TianDe majú unikátnu fytomembránu, ktorá napomáha pri normalizácii funkcie panvového dna, pôsobia antibakteriálne, antivírusovo, hojivo a protizápalovo.

Viditeľné výsledky pri prevencii a komplexnej liečbe v prípadoch:

  • cystitídy, zápalu močového mechúra
  • bakteriálnej vaginózy, zápalov pošvy, vonkajších rodidiel
  • cervikálnej erózie
  • endometriózy
  • hemoroidov

Nepohodlie, svrbenie a pálenie zmizne v priebehu niekoľkých minút.

Použitie:

Vložka TianDe sa používa ako klasická menštruačná vložka. Zo začiatku sa môže objaviť svrbenie či pálenie, to však do pár minút ustúpi.

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 1 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DN Avatar autora | 19.11.2022
*****

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín