ENERGY Fytomineral

€17,94
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
30.9.2020

Regeneruje predovšetkým dráhu tzv. Troch žiaričov, sleziny, žalúdka, močového mechúra, spojovaciu dráhu a celý rad rôznych spojníc, šľachosvalových dráh vrátane dráhy riadiacej a dráhy počatia. Prostredníctvom všetkých týchto dôležitých bodov ovplyvňuje stav celého nášho tela. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ste často unavení a dá Vám prácu sa vôbec prinútiť k akejkoľvek aktivite? Športujete, baví vás to, ale po každom výkone padáte vyčerpaním? Máte náročné zamestnanie, v ktorom sa nezastavíte? Zoznam odporúčaných látok, ktoré by ste mali denne užívať, by vydal na knihu? Všetky ich môžete mať v jedinom prípravku - ENERGY Fytomineral , doplnku stravy vo forme koncentrovaného koloidného roztoku.

Fytominerál je koncentrovaný koloidný roztok prírodných minerálov s bioinformáciami, ktoré posilňujú aktivitu produktu. Obsahuje viac ako 60 minerálov a stopových prvkov, ktoré sú pre organizmus maximálne vstrebateľné (až z 98%).

Ako to funguje? 

Fytomineral regeneruje predovšetkým dráhu tzv. Troch žiaričov, sleziny, žalúdka, močového mechúra, spojovaciu dráhu a celý rad rôznych spojníc, šľachosvalových dráh vrátane dráhy riadiacej a dráhy počatia. Prostredníctvom všetkých týchto dôležitých bodov ovplyvňuje stav celého nášho tela.
Pretože obsahuje v prírodnej forme aj prvky užitočné pre diabetikov (vanád, chróm, mangán, zinok), môže napomôcť urýchlené regeneráciu pankreasu.


Zloženie v roztoku podľa množstva:

200 mg
Horčík (oxid horečnatý). Prispieva k odstráneniu únavy a elektrolytické rovnováhe. Napomáha k normalizácii činnosti nervovej sústavy, svalov, syntéze bielkovín a procesu delenia buniek. Optimálna hladina horčíka vo Vašom tele pomáha chrániť Vaše kosti a zuby.

87 mg
Hliník

60 mg
Draslík. Napomáha k normálnej činnosti svalov i nervovej sústavy a na udržanie normálneho krvného tlaku.

30 mg
Vápnik (fosforečnan vápenatý). Dôležitý pre normálny rast, vývin a kvalitu kostí a zubov nielen u detí. Ovplyvňuje zrážanlivosť krvi a energetický metabolizmus. Železo (fumarát železnatý). Prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí. Napomáha optimálnemu prenosu kyslíka v tele u všetkých vekových skupín. Napomáha odstrániť únavu a posilňovať imunitný systém. Podieľa sa na procese správneho delenia buniek.
Síra
Sodík

6 mg
Chlór

3 mg
Fosfor. Potrebný pre zdravý rast a vývoj kostí u detí. Prispieva k normálnej funkcii bunkových membrán a normalizuje energetický metabolizmus. Prispieva k udržaniu zdravého chrupu.

2 mg
Mangán . Pomáha k vyrovnanému energetickému metabolizmu. Prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

1 mg
Kremík (oxid kremičitý)
Prazeodým
Neodym

0,6 mg
Zinok (oxid zinočnatý, glukonát zinočnatý). V tele prispieva k vyrovnaniu kyslého a zásaditého prostredia. Napomáha k normálnemu metabolizmu sacharidov a makroživín aj k vstrebávaniu vitamínu A. Prispieva k syntéze bielkovín a normálnemu stavu kostí, vlasov, pokožky a nechtov. Napomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a podieľa sa na procese ich delenia. Prispieva k správnej syntéze DNA, plodnosti a reprodukcii.

0,5 mg
Lithium
Telúr
Wolfram
Tórium
Cer

0,4 mg
Stroncium
Rubídium
Meď (síran meďnatý, sulfát meďnatý). Prispieva k udržaniu zdravých spojivových tkanív a nervovej sústavy. Napomáha k pigmentácii vlasov a pokožky. Prispieva k normálnemu prenosu železa v tele aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

0,2 mg
Nikl

0,1 mg
Galium
Hafnium
Európium
Terbium
Kobalt
Niób
Iridium
Dysprozium
Skandium
Zirkónium
Samarium
Erbium
Molybdén. Prispieva k normálnemu metabolizmu sírnych aminokyselín.

0,08 mg
Bór
Chróm (pikolinát, chlorid 6-hydrát, chlorid chromitý). Prispieva k normálnemu vstrebávaniu makroživín, napomáha udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.


0,05 mg
bizmut
Palladium
ródium
Lanthan
Germánium
Vanád
Platina
Ruténium
Gadolínium
Indium
Osmium
rénium
Holmium
yterbium


0,03 mg
Antimón
Zlato


0,02 mg
Selén (seleničitan sodný, Selénan sodný). Prispieva k normálnemu stavu vlasov a nechtov. Napomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému a štítnej žľazy aj k normálnemu vývoju spermií. Napmáhá chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.


0,01 mg
ytrium
Lutécium
Berýlium
Titan


0,005 mg
Cézium
Tálium


0,002 mg
Bárium

Prídavné látky: 100% minerálna voda (koloidný roztok minerálov)

Ako Fytomineral užívať?

Deti od 3 do 12 rokov približne 15 kvapiek 2x denne. Deti staršie ako 12 rokov a dospelí 15 kvapiek 3x denne.

Nepodávajte deťom mladším ako 3 roky.

Vhodné pre diabetikov.

Spôsob podávania:

Pred každým použitím pretrepte. Rozmiešajte v pohári vody a vypite, najlepšie po jedle.

Nápoj pre regeneráciu vlasov a pleti:

15 kvapiek do 1/2 litra vody.

Iontový nápoj

Po fyzickej záťaži či tréningu 15 kvapiek do pohára vody.


Náš tip pre prvú pomoc pri regenerácii nechtov:
Po každom odlakovaní alebo pri lámavosti a zlej kvalite potrite každý necht koncentrovaným roztokom .

Fytomineral môžete pridať do krémov a pleťových masiek.

Po 3 týždňoch užívania Fytomineral roztoku urobte vždy 1 týždeň prestávku.

V prípade prechodného zhoršenia stavu treba dávkovanie znížiť, kým sa situácia nezlepší, a až potom sa vrátiť k pôvodnému dávkovaniu. Je vhodné prípravok doužívať, pretože ide o spätný regeneračný proces (reverzná reakcia). Nenechajte sa odradiť, ak sa objaví počas užívania príznaky predchádzajúcich ochorení. V skutočnosti ide o pozitívnu odpoveď organizmu signalizujúce, že prebieha proces uzdravovania!

Spôsob skladovania:

Fytomineral ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte uzavreté v suchu a tme pri teplote 10 - 25 ° C, chráňte pred mrazom.
Fytominerál je možné pridať do krémov a masiek. Pred použitím pretrepte. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pri prechodnom zhoršení znížte dávkovanie na minimum a dávkujte po kvapkách aj v dlhších intervaloch ako jeden deň. Po zlepšení opäť zvýšime dávkovanie. V užívaní neprestávame, pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky skorších ochorení. Tento jav je iba pozitívna regeneračná reakcia.

Balenie:

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre diabetikov. Prípadný sediment nie je na závadu. Fytomineral je 100% prírodný produkt a jednotlivé obsahy prvkov môžu kolísať. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte uzavreté, v suchu a tme, pri teplote 10-25 ° C a chráňte pred mrazom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 100 ml
Forma produktu: krém
Na akú časť tela: Žalúdok, Pleť, Zuby
Obsah minerálov: železo, Horčík, Vápnik, Draslík, Zinok, selén
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
Účinky: Regenerácia pleti
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: Koncentrovaný koloidný roztok prírodných minerálov.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IP Avatar autora | 10.9.2020
Vyborny
5
JK Avatar autora | 10.9.2020
Velmi spokojna, produkt poznam roky.