Hyaluron N-Medical 100% Kyselina hyalurónová

€61,17 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Unikátny vnútorný kyselina hyaluronová, vyrobené v ČR zo 100% čistej bioaktívne kyseliny hyalurónovej.


 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hyaluron N-Medical je unikátne vyvinutý, vysoko kvalitný produkt, vyrobený zo 100% čistej bioaktívne kyseliny hyalurónovej. Obsahuje veľmi vysokú koncentráciu farmaceuticky spracované kyseliny hyalurónovej o rôznych molekulových hmotnostiach, čo zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť a účinok.

Hyaluron N-Medical hydratuje pokožku, tkanivá a celý organizmus smerom zvnútra von. So svojou vysokou absorpčnou schopnosťou môže byť veľmi prospešný aj pri komplikovaných problémoch.

Výroba prebieha za najprísnejších technologických a hygienických podmienok v Hradci Králové. Starostlivý výber rôznych molekulovej hmotnosti kyseliny hyalurónovej zaručí maximálne možné vstrebanie a maximálny efekt. Tmavo modrá fľaštička bráni degradácii svetlom a ergonomicky tvarované kvapkadlo umožní presné dávkovanie. Celý proces výroby je prísne kontrolovaný kvalifikovanými osobami a finálny produkt prechádza radom laboratórnych testov, pretože musí spĺňať tie najprísnejšie kritériá kvality.

Hyaluron N-Medical odporúča Slovenská spoločnosť minimálne invazívnej estetické gynekológia.

Kde Hyaluron N-Medical pôsobí? O produktu:

Pokožka

Obsah viac druhov kyseliny hyalurónovej zaisťuje jej maximálnu vstrebanie a maximálne využitie v tele. Budete milo prekvapení, až pocítite účinky hydratácie inside-out (zvnútra von).

Vrásky, škvrny na pokožke, ochabnutá pokožka sú známky úbytku kyseliny hyalurónovej v organizmu a volanie Vášho tela o doplnenie kyseliny hyalurónovej. Teraz máte možnosť vyjsť v ústrety vášmu telu, vráskam, škvrnám a ochabnuté pokožke povedať "ešte nie!".

Suchá pokožka, ktorá svrbí?

Hydratujte ju! Pravidelné doplňovanie kyseliny hyalurónovej znižuje svrbenie pokožky u ľudí, ktorí chronicky trpia suchou pokožkou.

Kĺby

Majú Vaše kĺby dostatok kyseliny hyalurónovej? Ak nepociťujete pri chôdzi nič, iba radosť, potom áno. Ak nie, začnite premýšľať o doplnenie a vyživenie Vašich kĺbov, budete je v živote potrebovať.

Sliznica

Kyselina hyalurónová hrá významnú úlohu aj na slizniciach (močový mechúr, ženské intímne partie) a vytvára na nich mechanickú bariéru.

Dávkovanie a spôsob použitia

Dôkladne rozmiešajte 1 ml (13 kvapiek) v pohári čistej vody, džúsu alebo zeleninové šťavy a vypite najlepšie počas jedného z hlavných jedál. Na miešanie v nápojmi nepoužívajte pipetu! Nemiešajte Hyaluron N-Medical s alkoholom alebo horúcimi nápojmi.

V prípade potreby môžete zvýšiť dávku nasledujúcim spôsobom:

• 1. mesiac ... 39 kvapiek (3 ml) 1 × denne

• 2. mesiac ... 26 kvapiek (2 ml) 1 × denne

• 3. mesiac ... 13 kvapiek (1 ml) 1 × denne

Výrobok starostlivo zatvorte po každom použití. Po otvorení uchovávajte v chladničku. Po otvorení je nutné spotrebovať Hyaluron N-Medical do 6 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 100 ml
Forma produktu: Kvapky
Na čo doplnok je: Kĺby
Obsah minerálov: Kyselina hyalurónová
Značka: Hyaluron N-Medical
Objem: 100 ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
YV Avatar autora | 3.12.2023
Zatiaĺ to neviem zodpovedne zhodnotiť. Tri dni je málo, ale verím, že to bude dobré.

 

N-Medical, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov (doplnkov, zdravotníckych prostriedkov a kozmetiky) pre každodennú potrebu.

Výrobnými partnermi sú renomované české a európske farmaceutické spoločnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899