ENERGY Annona Forte

€18,30 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Annona muricata forte je koncentrovaný rastlinný extrakt obsahujúci Annona muricata. Pre svoje výrazné vlastnosti je ideálne užívať Annona muricata forte samostatne. Annona muricata je taktiež známa pod názvom graviola. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Annona muricata

Hlavné látky obsiahnuté v celej rastline sú tzv. anonové acetogeniny. 

Tento výrobok je schválený ako doplnok stravy. Nie je liekom, nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky. Nemá schválené liečivé účinky.

Ako Annona muricata forte používať? 

Pred použitím dôkladne pretrpte (21x). Tým dosiahnete dynamizáciu informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. 


Odporúčané dávkovanie 

2 - 7 kvapiek 1 - 3x za deň. Annona muricata forte je vďaka svojim vlastnostiam ideálna na použitie v cykloch neprekračujúcich 30 dní. Opakovanie týchto cyklov je odporúčané maximálne 2 - 3x ročne. 

Neprekračujte denné dávkovanie.

Ak lekár neodporučí dlhodobejšie užívanie, odporúčame užívať spoločne s prebiotickými produktami pre optimalizáciu črevnej mikroflóry. 

Zloženie Annona muricata forte

Vysoko koncentrovaný extrakt Annona muricata 90 % (0,31 ml), voda, celulóza - zahusťovadlo, xanthan - zahusťovadlo, kyselina citrónová - regulátor kyslosti, sorbát draselný - konzervant. 

Nežiaduce účinky 

Annona muricata forte nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Počas tehotenstva neužívajte. Nevhodné pre osoby s veľmi nízkym krvným tlakom. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. 

Skladovanie 

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Chráňte pred mrazom. Skladujte mimo dosah detí.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane krabičky a na etikete. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 


Skúsenosti a recenzie z internetu s Annona Forte Energy

5 zákazníkov odporúča tento produkt

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 30 ml
Forma produktu: Kvapky
Produkt: Bylinný extrakt, Doplnok stravy
Značka: Energy
Objem: 30 ml
Účinné ingrediencie: Extrakt Annona muricata.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KG Avatar autora | 25.1.2023
Uživam už 3 mesiace a s účinkom som nad mieru spokojná. Ideálne aj na nervovú sústavu

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195