Fohow Oral Liquid

€41,04 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Slúži ako koncentrovaný zdroj prírodných živín, aminokyselín a iných látok s nutričným a harmonizujúcim účinkom, je zdrojom energie pre telo.

Detailné informácie

Podrobný popis

ELIXÍR PHOENIX

je klasická zmes, ideálna kombinácia starého predpisu tradičnej čínskej medicíny (TČM), najmodernejších vedeckých poznatkov a biotechnológie.

Unikátny starodávny recept, vynikajúce vysoko kvalitné suroviny, moderné technológie; to sú tri hlavné dôvody, ktoré robia Phoenix elixír najlepšie z najlepších prípravkov série "úprav" tradičnej kultúry znamenajúce zachovanie zdravia.

Elixír "Phoenix" bol vyvinutý pod vedením vynikajúceho lekárskeho špecialistu TČM a tiež lekára súčasných imperátorov našej doby, ktorý je rektorom Výskumného ústavu tradičnej čínskej medicíny a farmácie, profesorom Tan Jučži. Na základe receptov tradičnej cisárskej rodiny a s využitím modernej technológie bioinžinierstva, teórie o molekulárnej štruktúre buniek pomocou exkluzívnej technológie a kryoextrahováním a subnanometrického drvenie bunkové membrány, boli vyrobené unikátne kvapalné výrobky na vnútorné použitie - Elixír "Phoenix".

Vo svojej vlasti, v tibetskej vysočine, je Cordyceps čiže húsenica čínska (Cordyceps sinensis) obľúbený už dlho. V dávnych dobách dynastie Ming si tibetskí pastieri všimli, že zvieratá spásající Cordyceps majú väčšiu silu, vitalitu a sú mimoriadne plodná. Preto začali Cordyceps zbierať a čoskoro sa z neho stalo veľmi cenené liečivo na cisárskom dvore. Huba obsahuje predovšetkým látky ako je cordycepin, polysacharidy, glykoproteín a peptidy . V tradičnom čínskom lekárstve je Cordyceps sinensis dôležitá posilňujúci medicinálne huba, ktorá je charakterizovaná ako vlastnosťami stimulujúce ying tak vlastnosťami podporujúcimi yang. Tekutý extrakt vyrobený z húb má vysoký stupeň absorpcie v tele až do 90%. Slúži ako koncentrovaný zdroj prírodných živín, aminokyselín a iných látok s nutričným a fyziologickým účinkom, je zdrojom energie pre telo. Bioinformácie prírodných látok sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov, pôsobením bioinformácie a tým dochádza k odstráneniu negatívnych informácií choroby a vyvolanie spätný regeneračný proces.

"Regulácia - nastavenie" - to je najvýznamnejší funkčné tajomstvo TČM a tradičnej čínskej farmácie. S pomocou regulácie je dosiahnutá plné rovnováhy v tele - drevo, oheň, zem, kov, voda - medzi vnútornými systémami v ľudskom tele, čo vedie k harmónii "vnútorného vesmíru", dosiahnutie rovnováhy energie jin a jang.

ZLOŽENIE:

 • Kordyceps čínsky 75% (húsenica čínska)
 • Linčži extrakt 6% + leskorka lesklá (linghzi, reishi, ganoderma lucidum)
 • Šiitake extrakt 6%
 • čistá voda 5,9%
 • bambus 5%
 • med 2%
 • sorbát draselný 0,1% - konzervant

Použitie:

 1. ZVYŠUJE IMUNITNÉ-OCHRANA FUNKCIE TELA
 2. PREVENCIA A LIEČBA RAKOVINY
 3. reguluje CHOROBY dychového SYSTÉMU ORGANIZMU
 4. ochraňuje PEČEŇ
 5. PRI CHOROBY kardiovaskulárneho systému A CIEV V MOZGU
 6. na prevenciu a liečbu DIABETU
 7. pôsobí regulačne na centrálny nervový systém
 8. POSKYTUJE PREPÄTIE
 9. POMÁHA PRI prechladnutiu

Pri rôznych príznakoch, ľuďom s oslabeným organizmom, ľuďom s ťažkou fyzickou a duševnú záťažou, osobám chronicky chorým.

Pred použitím fľašu pretrepať
Po otvorení ukladať na tmavom a chladnejšom mieste, zvlášť pri nízkych dávkach a tým pádom dlhodobom užívaní.

Dávkovanie:

piť 5-10-15 ml elixíru (1-3 lyžičky) raz alebo dvakrát denne. Prvú dávku vezmite ak vás budí nočnej kašeľ v čase od 3 do 5 hodín (čas obnovy pľúc) alebo ráno na lačno, ďalej večer pred jedlom. Zníženie alebo až dvojnásobné zvýšenie dávkovanie je závislé na osobné fyzickej kondícii. Dávkovanie deťom do 5 rokov od 1 kvapky do 20 kvapiek (1 ml). Deti staršie 5tich rokov 1-3 ml. Tento výrobok je druh suspenzie, preto je nutné ho pred použitím dôkladne pretrepať. Po otvorení odporúčame fľaštičku elixíru uchovávať v chladničke a spotrebovať do 15 dní.

Pre dospelých od 3-5 ml až do 30 ml 1-2 denne ráno na lačno, ďalej večer pred jedlom. Deťom mladším ako 1 mesiac je odporúčaná dávka 1-2 kvapky za deň, ktoré je možné zriediť vodou. Do 1 roku života sa pridáva s každým ďalším mesiacom až 0,1 ml a rok staré dieťa môže dostať až 1 ml (20 kvapiek) denne. Dávkovanie deťom do 5 rokov od 1 kvapky do 20-40 kvapiek (2 ml). Deti staršie 5tich rokov 1 - 3 ml. Elixír je tiež určený na vonkajšie použitie na pokožku a ako kvapky do očí, nosa a uší 1 - 2 kvapky viackrát denne. Počas tehotenstva sa užíva elixír Kordyceps Fohow po 3 až 5 ml na lačno raz alebo 2x denne podľa zdravotného stavu ráno a večer kurzom po 6 - 12 dní, a to k posilneniu obranyschopnosti organizmu a zvýšenie imunity, ďalej pri poruchách trávenia, zvýšenom krvnom tlaku atď , a to každý mesiac.

Užíva sa tiež pri samostatnom ozdravenie alebo ako doplňujúce súčasť medikamentóznej liečby, čo zvyšuje jej efektivitu a znižuje jej sprievodné vedľajšie negatívne účinky a reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 4 fľaštičky po 30 ml
Forma produktu: Kvapky
S obsahom: Reishi
Značka: Fohow
Množstvo: 4 fľaše po 30 ml
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AH Avatar autora | 24.10.2023
Veľmi

Doplnky stravy od firmy Fohow majú notifikáciu MZČR, výrobky pre osobnú hygienu majú certifikát EÚ.


Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942