ENERGY Grepofit drops

€11,51
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
3.12.2020

Doplnok stravy. Grepofit podporuje normálnu činnosť horných dýchacích ciest.

  • prirodzená obranyschopnosť
  • mikrobiologická rovnováha
  • imunita

Detailné informácie

Podrobný popis

Grepofit drops je bioinformačný prípravok s vyváženou kombináciou vysokého obsahu extraktu z grapefruitu, Echinacea purpurea, ibišteka sudánskeho a šalvie lekárskej. Je vhodný na užívanie najmä v chladných mesiacoch roka. Efektívne zložky z grapefruitu (Citrus paradisi) môžu prispieť k mikrobiálnej rovnováhe telesných orgánov a tkanív. Echinacea napomáha k zdraviu dýchacích ciest a prispieva k prirodzenej obrane organizmu. Ibištek sudánsky podporuje funkcie močových a tráviacich ciest, prispieva k udržaniu zdravých ciev. Šalvia lekárska obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, ktoré pôsobia proti škodlivým voľným radikálom a napomáhajú k posilneniu obranyschopnosti organizmu.

Dávkovanie:

Užívajte 9-15 kvapiek 1-3x denne (15 kvapiek = 0,5 ml). Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždňa pauza. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok obsahuje min. 25% alkoholu. Počas užívania lieku sa odporúča zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo odsah detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 30 ml
Forma produktu: kvapky
Značka: Energy
Objem: 30 ml
Účinné ingrediencie: Extrakt z grapefruitu, echinacea purpurová, ibišteka sudánskeho, šalvie lekárskej.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: