DXN Lingzhi Coffee (3 v 1)

€23,93 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (5 ks)
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 je vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn a zo 100% čistej Linghzi zvláštne metódou. Neobsahuje syntetické farbivá ani konzervačné látky. Je mimoriadne osviežujúci a zdravá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierna káva DXN Lingzhi (3 v 1) je chutný nápoj z kvalitnej instatntní kávy Arabika so smotanou, cukrom a výťažkom z huby Ganoderma lucidum.
Ganoderma lucidum (synonymá sú Polyporus lucidus, česky: leskokôrka lesklá , čínsky: Lingzhi, japonsky: reishi, mannentake, ďalšie názvy: Yeong, polypore Mushroom.) je hubou ktorá bola používaná v tradičnej čínskej medicíne už od 3. storočia pred. nl Starí čínski majstri o nej hovoria, že "vzkriesi aj mŕtveho a postaví na nohy každého ", a preto bola po stáročia uctievaná aj ako symbol úspechu a životného blaha.

Káva je vyrobená z najkvalitnejších kávových zŕn a zo 100% čistej Linghzi. Neobsahuje syntetické farbivá ani konzervačné látky. Je mimoriadne osviežujúci.Návod na prípravu:

Obsah vrecúška nasypte do šálky, zalejte horúcou vodou a dobre premiešajte.


Zloženie:

Cukor, smotana rastlinného pôvodu, instantná káva a extrakt z Ganodermy.


Balenie: 20 vreciek po 21 g

Káva s Ganodermou neobsahuje žiadne umelé farbivá, ani konzervačné a chuťové látky.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Forma produktu: Instantné
Na čo doplnok je: Nohy
Produkt: Káva
S obsahom: Reishi
Značka: DXN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DXN Marketing je prvá MLM firma, ktorá spustila koncepciu "Jeden svet, jeden trh" umožňujúci distribútorom pochádzajúcim z rôznych krajín sponzorovať nových distribútorov na miestnej alebo medzinárodnej úrovni. Ponúkaným artiklom je výnimočná huba Ganoderma lucidum čiže leskokôrka lesklá. Jedná sa o špongiu patriaci k hubám druhu reishi, v tradičnej čínskej medicíne využívané už viac ako 2000 rokov pre svoje preukázateľne liečivé účinky. Firma DXN vlastné rozsiahle plantáže v Malajzii, kde sa nachádza aj najmodernejšie továrne so špičkovým vybavením.

DXN INTERNATIONAL CZ s.r.o
Veslařská 885/206. Brno-Jundrov, 637 00
IČO: 29389178