DXN Maca Vita Café

€31,25 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Dlho očakávaná Vita Café sa vrátila! Je prispôsobená požiadavkám európskeho trhu. Táto dokonalá kávová zmes obsahuje instantnú kávu arabica, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor, ženšenový prášok, rastlinu Macu horskú (Lepidium meyenii) a výťažok z huby Ganoderma.

Detailné informácie

Podrobný popis

Káva DXN je vyrobená podľa ojedinelej receptúry z najkvalitnejšej instantnej kávy a extraktu z Ganodermy . káva DXN neobsahuje cukor a odporúča sa tým, ktorí potrebujú znížiť príjem cukrov.

Ďalšou zložkou je extrakt z Maca peruánska pomáha udržiavať optimálnu životnú silu , vitalitu, telesnú i duševnú pohodu, pôsobí ako afrodiziakum, zlepšuje kvalitu spermií a pôsobí proti depresií.

DXN Maca Vita Café je prispôsobená požiadavkám európskeho trhu. Táto dokonalá kávová zmes obsahuje instantnú kávu arabica, rastlinnú náhradu smotany, trstinový cukor, ženšenový prášok, rastlinu Macu horskú / Lepidium meyenii / a výťažok z huby Ganoderma .

Čo je káva DXN Lingzhi?

Ku kvalitnej káve Arabica, pochádzajúcej z Brazílie, sa pridá extrakt z Ganodermy ( preto ju môžeme dostať len v instantnej forme). Tým sa vytvorí produkt, ktorý je jedinečný ako chuťovo, tak i svojím pozitívnym účinkom na organizmus vďaka blahodarnému pôsobeniu huby Ganoderma. DXN káva neutralizuje v organizme nahromadenú kyslosť, zabraňuje pálenie záhy. Pri jej pravidelnom a výlučnom užívaní (ak si chcete overiť jej skutočný účinok, nepite iný druh kávy!) Si môžete upraviť krvný tlak. Môžu ju piť aj ľudia, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom. Ľudia si často zabudnú vziať svoju dennú dávku vitamínov alebo sa musia kvôli finančným problémom zriecť svojich obľúbených potravinových doplnkov. Už ste počuli, že by si niekto zabudol vypiť svoju obľúbenú rannú kávu? Od DXN to bol veľmi dobrý nápad primiešať do produktu každodennej spotreby dôležitý stavebný prvok prospievajúce nášmu organizmu - Ganodermu
Svoju rannú kávu si len málokto zabudne vypiť a vďaka káve DXN Lingzhi & nbsp ; do tela dostane aj potrebnej dennej vitamíny a minerály. Káva s Ganodermou neobsahuje žiadne umelé farbivá, ani konzervačné a chuťové látky.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Forma produktu: Instantné
Produkt: Káva
S obsahom: Maca, Ženšen
Značka: DXN
Zloženie: cukor, rastlinná náhrada smotany, instantná káva, ženšenový prášok (Panax ginseng), extrakt z huby Leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum), Maca horská (Lepidium meyenii)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DXN Marketing je prvá MLM firma, ktorá spustila koncepciu "Jeden svet, jeden trh" umožňujúci distribútorom pochádzajúcim z rôznych krajín sponzorovať nových distribútorov na miestnej alebo medzinárodnej úrovni. Ponúkaným artiklom je výnimočná huba Ganoderma lucidum čiže leskokôrka lesklá. Jedná sa o špongiu patriaci k hubám druhu reishi, v tradičnej čínskej medicíne využívané už viac ako 2000 rokov pre svoje preukázateľne liečivé účinky. Firma DXN vlastné rozsiahle plantáže v Malajzii, kde sa nachádza aj najmodernejšie továrne so špičkovým vybavením.

DXN INTERNATIONAL CZ s.r.o
Veslařská 885/206. Brno-Jundrov, 637 00
IČO: 29389178