DXN Zhino White Coffee

€23,93 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Biela káva Zhino je vyrobená z najkvalitnejšej kávy s výťažkom huby Ganoderma. Na svoje si prídu aj milovníci cappuccina. Káva je hustá a krémová.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biela káva Zhino je vyrobená z najkvalitnejšej kávy s výťažkom huby Ganoderma. Na svoje si prídu aj milovníci cappuccina. Káva je hustá a krémová.

Na rozdiel od bežnej kávy, DXN káva pôsobí zásadotvorne. Navyše z každej šálky získa váš organizmus dávku blahodárněpůsobící rastliny Reishi.

Prečo piť DXN kávu:

Ku kvalitnej káve Arabica, pochádzajúcej z Brazílie, sa pridá extrakt z Reishi. Tým sa vytvorí produkt, ktorý je jedinečný ako chuťovo, tak i svojím pozitívnym účinkom na organizmus vďaka blahodarnému pôsobeniu Reishi.

DXN káva neutralizuje v organizme nahromadenú kyslosť, zabraňuje pálenie záhy. Pri jej pravidelnom a výlučnom užívaní (ak si chcete overiť jej skutočný účinok, nepite iný druh kávy!) Si môžete upraviť krvný tlak. Môžu ju piť aj ľudia, ktorí majú problémy s vysokým krvným tlakom.

Reishi (nazývaná leskokôrka lesklá, latinsky Ganoderma, čínsky Lingzhi) obsahuje takmer 200 pre náš organizmus dôležitých, výživných látok. Najdôležitejšie z nich je organické germánium, ktoré v prírode patrí medzi najliečivejšie účinnej látky. Reishi zlepšuje všeobecný stav organizmu.

Káva s Reishi neobsahuje žiadne umelé farbivá, ani konzervačné a chuťové látky.

Ako používať:

Obsah vrecúška nasypte do šálky, zalejte horúcou vodou (nie vriacou, inak káva tak dobre nenapění) a dobre premiešajte.

Zloženie:

Rastlinná náhrada smotany 56%, cukor 30%, instantná káva 12%, extrakt huby Ganoderma 2%.

Obsah výživných látok: v 100 g výrobku v 28 g výrobku

Energie 443 kcal 124 kcal

Uhľohydráty 76,9 g 21,5 g

Bielkoviny 5,1 g 1,4 g

Tuky 12,8 g 3,6 g

Balenie: 12sáčků x 28 g

V našej ponuke nájdete tiež ďalšie druhy kávy.

Pozn.:

V novembri roku 2007 Ministerstvo poľnohospodárstva akreditovalo plantáže DXN Lingzhi do Malajského programu Bioplán, čo znamená, že vyhovujú nárokom na certifikované Bioplantáže.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Balenie: 12 x 28 g
Forma produktu: Instantné
Produkt: Káva
S obsahom: Reishi
Značka: DXN
Množstvo: 12 x 28 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DXN Marketing je prvá MLM firma, ktorá spustila koncepciu "Jeden svet, jeden trh" umožňujúci distribútorom pochádzajúcim z rôznych krajín sponzorovať nových distribútorov na miestnej alebo medzinárodnej úrovni. Ponúkaným artiklom je výnimočná huba Ganoderma lucidum čiže leskokôrka lesklá. Jedná sa o špongiu patriaci k hubám druhu reishi, v tradičnej čínskej medicíne využívané už viac ako 2000 rokov pre svoje preukázateľne liečivé účinky. Firma DXN vlastné rozsiahle plantáže v Malajzii, kde sa nachádza aj najmodernejšie továrne so špičkovým vybavením.

DXN INTERNATIONAL CZ s.r.o
Veslařská 885/206. Brno-Jundrov, 637 00
IČO: 29389178