ENERGY Taiwan Chlorella

€15,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
  • výnimočná kvalita
  • čistá, silná a účinná
  • 100 % prírodná, bez prídavných látok

Detailné informácie

Podrobný popis

Tichomorský ostrov Taiwan je jediným miestom na svete, ktoré ponúka chlorellu najvyššej kvality. V úplne jedinečnom prostredí, napájanom prírodnou pramenitou vodou, vyniká svojou čistotou a účinnosťou.

Rast rias tu umožňuje slnko, najlepší zdroj energie, ktorý poháňa fotosyntetickú reakciu. Najdôležitejšiu úlohu zohráva jeho intenzita, preto je ideálnym prostredím rovníková oblasť, kde slnečné lúče dosahujú optimálnu úroveň a chlorella môže v pokoji rásť.

Používanie chlorelly predstavuje z hľadiska čínskej medicíny podporu života, pomalý proces, ktorý zlepšuje našu vitalitu. Nástup účinku je veľmi pozvoľný, na začiatku takmer nepostrehnuteľný. Z dlhodobého hľadiska má však veľmi jemný a vyvážený účinok a aj po jeho vysadení zostáva dlhodobo účinnou clonou. Chlorellu používame pri preventívnom podávaní ako pomalý prostriedok na stabilný nárast energie!


Aktívne zložky

Chlorella pyrenoidosa.

Účinné látky:

Najdôležitejšou účinnou látkou je chlorofyl, ktorého chlorella obsahuje najviac zo všetkých doteraz známych rastlín. Je tiež bohatá na železo a esenciálne aminokyseliny. Ďalším unikátnym prvkom je rastový faktor CGF (Chlorella Growth Factor), vďaka ktorému napomáha rýchlejšej obnove nervových tkanív nášho organizmu a tvorbe nových buniek. Chlorella obsahuje vysoký podiel betakaroténu a kyseliny DNA/RNA. Z viac ako 20 vitamínov a minerálov stojí za zmienku vápnik, draslík a horčík.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

2 tablety 1-3x denne. Počas užívania odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Balenie: 200 tabliet (1 tableta: 500 mg)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195