TianDe Dámske bylinné nočné vložky max

€9,58 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Maximálna ochrana a pohodlie počas vašich dní aj v období menopauzy.
Dámske bylinné nočné vložky maxi boli vytvorené pre spoľahlivú ochranu, absolutný komfort a ženské zdravie. Zvýšená absorpčná schopnosť, väčšia veľkosť a spoľahlivejšie uchytenie pomôžu predísť pretekaniu dokonca aj pri silnej menštruácii.
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dámske bylinné nočné vložky maxi sú ideálne pre jemnú a citlivú pokožku, zaistia zvýšenú ochranu v noci, pomôžu žene sa cítiť komfortne aj pri silnej menštruácii, pomôžu zaistiť pohodlie v popôrodnom období (pri zvýšenej sekrécii). Sú spoľahlivými pomocníkmi žien v období menopauzy. Fytokomplex v nich obsiahnutý priaznivo pôsobí na mikroflóru a pomáha odstrániť diskomfort a suchosť, ale taktiež rieši ďalšie ženské problémy spojené s týmto obdobím. Vďaka svojej väčšej veľkosti sa nočné vložky maxi stanú zárukou pokoja v období silnej menštruácie aj inkontinencie.

Bylinný komplex má protizápalové, protikvasinkové a antiseptické účinky, pomáha normalizovať menštruačný cyklus. Odstraňuje baktérie a nepríjemný zápach, dodáva pocit pohodlia a sviežosti.

OBSAHUJE:

  • výťažok zo zeleného čaju má antibakteriálne a protizápalové účinky, pôsobí proti svrbeniu a podráždeniu
  • výťažok z mäty piepornej je silným antioxidantom, ktorý má antibakteriálne účinky, dodáva pocit sviežosti a tiež pomáha rozptýliť pocit bolesti.
  • klinčekový olej má protizápalové, protikvasinkové a antiseptické účinky, má tonizujúcu arómu a je radený k afrodiziakom

Dámske bylinné nočné vložky maxi boli vytvorené na spoľahlivú ochranu, absolútny komfort a ženské zdravie. Zvýšená absorpčná schopnosť, väčšia veľkosť a spoľahlivejšie uchytenie pomôžu predísť pretekaniu dokonca aj pri silnej menštruácii.

  • Dĺžka vložky: 420 mm
  • 6 vrstiev s maxi krídelkami
  • Vysoké okraje na zadržanie tekutiny po stranách.
  • Superabsorpčná vrstva Sumitomo so zvýšenou absorpčnou schopnosťou.
  • Prírodná priedušná horná vrstva, ktorá zaisťuje potrebnú cirkuláciu vzduchu a predchádza množeniu baktérií, čo je obzvlášť dôležité v noci, keď nemáte možnosť si často meniť hygienické potreby.
  • Obsahuje patentovaný fytokomplex, ktorý bol vyvinutý vo vedecko-výskumnom ústave v čínskom Kantone a ktorý má protizápalové a antibakteriálne účinky.

Dodatočné parametre

Kategória: Intímna hygiena
Balenie: 4 kusy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín