TianDe Fyto-sprej s propolisom pre svieži dych

€13,27 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Položka bola vypredaná…

Pocíťte dych sibírskej tajgy!

Fytosprej bojuje proti príčinám vzniku nepríjemného zápachu a problémom ústnej dutiny – proti baktériám. Nemaskuje problém, ale deň za dňom zlepšuje stav ďasien a ústnej sliznice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento prostriedok účinkuje efektívne vďaka zložke 100 % prírodného propolisu. Propolis je známy svojimi antibakteriálnymi a regeneračnými vlastnosťami. Pre zosilnenie účinkov sprej obsahuje parchu saflorovitú (maralí koreň) a bergéniu.

Fytosprej je vhodný nielen na osvieženie dychu, ale aj na odstránenie príčiny nepríjemného zápachu. NEOBSAHUJE alkohol, je vyrobený na vodnej báze! Vďaka pohodlnému rozstrekovaču vám prípravok vydrží dlho. Vystačí približne na 250 vstrekov.

Ako sprej používať?

Fľaštičku pretrepte a vstreknite do ústnej dutiny (1 – 2-krát stlačte), následne 30 minút nejedzte a nepite. Odporúča sa užívať 4 – 6-krát za deň.

Dodatočné parametre

Kategória: Zuby a ústna hygiena
Balenie: 50 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín