TianDe Fyto ústna voda

€8,19 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Položka bola vypredaná…

Svieži dych a zdravé ďasná

Po každom jedle zostávajú medzi zubami mikroskopické zvyšky jedla (možno ich nevidíte, ale určite tam sú) a v ústnej dutine sa začínajú množiť choroboplodné baktérie. V dôsledku toho dochádza k rozvoju zubného kazu. Okrem toho môžeme kvôli tomu cítiť nepríjemný zápach z úst a mať periodicky opuchnuté ďasná. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tomu všetkému sa dá jednoducho predísť pravidelným používaním ústnej vody Dr. Taiga. Vďaka aktívnym zložkám vám pomôže udržiavať svieži dych v priebehu celého dňa a predchádzať vzniku problémov so zubami a ďasnami.

Ústna voda Dr. Taiga predstavuje:

  • prevenciu kazu a paradontózy
  • boj s baktériami a nepríjemným zápachom
  • zdravé ďasná a svieži dych po dlhú dobu

ÚSTNA VODA NEOBSAHUJE ALKOHOL, CHLORHEXIDÍN, PARABÉNY ANI SLS.

Prípravok je súčasťou série Dr. Taiga. V tajge je možné nájsť skutočne unikátne rastliny, ktoré majú hojivú silu. Vybrali sme najlepšie z nich a vytvorili množstvo prípravkov pre ústnu dutinu, ktoré sa budú starať o váš snehobiely úsmev a zdravie ďasien.

Ako vodu používať?

Vypláchnite ústnu dutinu dvakrát denne po vyčistení zubov v priebehu 30 sekúnd. Neprehĺtajte.

Dodatočné parametre

Kategória: Zuby a ústna hygiena
Balenie: 250 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín