Albeena Včelí peľ

€8,36 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Sušený včelí peľ Albeena® je 100 % prírodný včelí produkt vo forme rôznofarebných granúl. Má sladkokyslú až horkastú chuť a príjemnú vôňu. Pochádza zo včelárstiev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čistej prírody Rumunska.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušený včelí peľ Albeena® je 100 % prírodný včelí produkt vo forme rôznofarebných granúl. Pochádza zo včelárstiev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čistej prírody Rumunska. Má sladkokyslú až horkastú chuť a príjemnú vôňu. Na rozdiel od čerstvého peľu je ideálny na cesty, pretože ho nemusíte skladovať v chlade.

Včelí peľ Albeena® je sušený pri kontrolovaných teplotách v špeciálnych sušiarňach, aby si zachoval enzýmy a živiny. Pre včely je peľ hlavným zdrojom bielkovín, živín a energie. Obsahuje mnoho minerálov, vitamínov, enzýmov a ďalších prospešných látok.

Včelí peľ je produktom kvitnúcich rastlín a podstatnou zložkou výživy včiel. Včely dokážu peľ nazbierať vo veľkom množstve. Nazbieraný peľ včely stmelia do podoby malých granúl a prinesú do úľa na ďalšie spracovanie. Okrem peľu, medu a vody už včely nepotrebujú nič ďalšie k svojej výžive.

Včelie produkty Albeena® pochádzajú od zdravých a dobre chovaných včiel, ktorých úle sú umiestnené v oblastiach bohatých na divokú voľne rastúcu flóru v čistej prírode Rumunska. Prvé včelie produkty Albeena® boli na trh uvedené v roku 2010 a nadväzujú na tradičné včelárstvo s dôrazom na rešpektovanie prírody a výživné sily čistých nespracovaných produktov získaných priamo zo včelích úľov. Pri vzniku týchto produktov sa využívajú nové poznatky, výskumy a testovanie, aby bola vždy zachovaná ich vysoká kvalita.

Použitie

Určený k priamej konzumácii. Výborný do kaší, smoothie, jogurtu, müsli alebo ovocného šalátu. Je možné rozmiešať ho vo vode alebo v ovocnom džúse a vypiť.
Odporúčané dávkovanie: 1 kávová lyžička denne.
Kvôli možnej alergickej reakcii sa odporúča spočiatku užívať menšie množstvo. Toto množstvo môžete postupne zvyšovať až na veľkosť odporúčanej dennej dávky.

Skladovanie:

Skladujte v suchu v uzatvorených obaloch. Chráňte pred teplom a slnečnými lúčmi.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy alebo ľudia pod lekárskym dohľadom by mali užívanie konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu detí. V ojedinelých prípadoch môže tento liek spôsobiť alergické reakcie. Ak máte alergiu na včelí peľ, včely alebo včelie produkty, tento výrobok neužívajte. V prípade výskytu nežiaducich účinkov prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedlo
Balenie: 200 gramov
Krajina pôvodu: Rumunsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: