BrainMax Adaptogenic

Novinka
Značka: BrainMax
€23,65 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Brainmax 1.5 oceníte predovšetkým, ak už máte problém s nedostatkom energie, únavou (vďaka adaptogénom rhodiola, panax ginseng) alebo pocity, že sa na Vás všetko valí a nič nestíhate. Brainmax 1.5 Adaptogenic hegemony je novou verziou originálneho Brainmaxu 1, ktorý sme obohatili o vedecky najviac preskúmané adaptogény z celého sveta: Od pravého (Panax ginseng) a sibírskeho ženšenu (Eleuterokok), cez Rhodiolu, ktorú využívali už Vikingovia, až po Schizandru chinensis z tradičnej čínskej medicíny a sladkého drievka lysou, ktorá sa tešila obľube už v Antike. Bez obsahu balastných látok. Produkt je vhodný pre vegánov.

Teraz v novej verzii v skle as aktívnymi vitamínmi B6 a B12.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cieľom tejto na našom trhu jedinečnej kombinácie je pozitívne ovplyvňovať činnosť unavených nadobličiek (vitamín B12), imunitu (sladkého drievka) a všeobecne odolnosť na psychický i fyzický stres (Panax ginseng - pravý ženšen). Brainmax 1.5 oceníte predovšetkým, ak už máte problém s nedostatkom energie, únavou (vďaka adaptogénom rhodiola, panax ginseng) alebo pocity, že sa na Vás všetko valí a nič nestíhate. Stáva sa vám, že ráno nedokážete vstať z postele a neustále pretáčate budík a večer naopak máte energie, že by ste mohli rúbať lesy a máte problém so zaspávaním. Pokiaľ áno, tak je BrainMax Adaptogenic práve pre vás! Stáročiami preverené extrakty z bylín spojené v unikátnej kombinácii a obohatené o esenciálne vitamíny sú nástrojom, ktorý využijú nielen športovci, ale predovšetkým ťažko pracujúci ľudia, zahltení technokratickým smogom dnešnej doby.

Pre koho je primárne určený?

  • Máte problémy so vstávaním a rannou energiou1,2,3,4
  • Pri problémoch so zaspávaním, potom vhodné kombinovať s Performance magnesiom. 3
  • Výkyvy energie počas dňa1,2,3,4
  • Dlhodobé problémy so zníženou imunitou1,3,5,6
  • Nízka odolnosť na stres, pocit, že je toho na Vás veľa. 1,2,3,4
  • Nízka po-tréningová regenerácia1,2,6
  • Znížené libido1
  • Nechuť do tréningu1,2,3,4

Ako užívať

Základná denná dávka je 2 kapsule ráno, ak máte problémy s nedostatkom energie po prebudení, respektíve kedykoľvek počas dňa, kedy sa objavuje prepad energie. Ak užívate z tréningových dôvodov, potom užívate 30 minút pred tréningomBrainmax Adaptogenic sa užíva každý deň, je dobré brať ho aspoň 2 mesiace v kuse a vyradiť po túto dobu všetky ostatné stimulanty (pred-tréningovky, kávu, yerbu aj čaje). Môžete však užívať Brainmax Neurohacker aj Brainmax 3.0. Vždy ale testuje suplementy najprv oddelene, aby ste sa vyhli prípadnému predávkovaniu/over-stimulácii.

Pokiaľ sa u Vášho po požití Brainmaxu Adaptogenic dostaví agresivita, nepotrebujete ho užívať.

Panax ginseng alebo pravý ženšen 1, rhodiola 2, sibírsky ženšen 3, schizandra 4, sladké drievko 5, vitamín B6 6

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 60 rastlinných kapsúl
Zloženie: Extrakt zo Sibírskeho ženšenu (80% ginsenoidov), Extrakt z koreňa sladkého drievka, Extrakt z koreňa Eleuterokok (1% eleutherosidov), Vitamín B5 (panthein), Extrakt z Rhodiola rosea (4% rosavin), vitamín B6 (Pyridoxal 5-fosfát), vitamín B12 (methylkobalamin). Rastlinná kapsula na báze HPMC. bez obsahu balastných látok. Balenie obsahuje 60 rastlinných kapsúl. Vhodné pre vegánov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: