BrainMax Digestive Magic

Novinka
Značka: BrainMax
€18,79 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Komplex 10 bylín a enzýmov na podporu trávenia a vstrebávania živín z potravy. Podporou trávenia je zaistená optimalizácia zdravia gastrointestinálneho traktu a zmiernenie nadúvania spôsobeného práve problémami s trávením potravy. Enzýmy a bylinky v tomto komplexe pomáhajú štiepiť sacharidy, bielkoviny aj tuky a rozkladať väčšie fragmenty potravy na menšie jednotky, ktoré sú potom v črevách lepšie absorbované.

Základným pilierom celého komplexu sú 3 tráviace enzýmy doplnené betaínom, papaínom a bromelaínom pre zvýšenie tráviaceho účinku. Mäta, zázvor a kurkuma pomáhajú upokojiť podráždený žalúdok, zmierniť nadúvanie a podporujú zdravie celého tráviaceho traktu (žalúdok, črevo, žlčník).

Detailné informácie

Podrobný popis

Enzýmy sú proteíny nachádzajúce sa v každej bunke. V organizme hrajú dôležitú úlohu, pretože napomáhajú správnemu tráveniu tým, že podporujú štiepenie bielkovín, sacharidov, tukov a urýchľujú chemické procesy v tele. Enzýmy získavame vtedy, ak je naša strava bohatá na zeleninu. V dôsledku dlhodobého nevhodného stravovania môže dochádzať k tráviacim problémom. BrainMax Digestive Magic je kombinácia tráviacich enzýmov a bylín, ktoré pomáhajú predchádzať nepríjemným problémom pri trávení ako sú bolesti brucha, pocity ťažkosti po jedle alebo nadúvanie. Okrem toho podporuje vstrebávanie a následné využitie živín z potravy.

BrainMax Digestive Magic obsahuje amylázu, ktorá štiepi škroby a sacharidy na cukry, proteázu, ktorá má na starosti štiepenie bielkovín na aminokyseliny a lipázu, ktorá štiepi tuky na glycerol a mastné kyseliny. Zmes je obohatená o betaín, bromelaín a papaín (z ovocia papája alebo ananásu), čo sú prírodné tráviace enzýmy, ktoré pomáhajú štiepiť bielkoviny a navyše pomáhajú udržať zdravý mikrobióm. Enzýmy sme obohatili o koreň zázvoru, kurkumy a listy mäty, ktoré podporujú funkcie žalúdka, napomáhajú tráveniu a sú veľmi účinné pri žalúdočných nevoľnostiach.

Prečo užívať Digestive Magic?

Tráviace enzýmy sú dôležitou súčasťou správneho trávenia. BrainMax Digestive Magic obsahuje zmes dôležitých tráviacich enzýmov, ktoré napomáhajú so štiepením bielkoviny, tukov i sacharidov a prispievajú k lepšiemu vstrebávaniu živín z potravy. BrainMax Digestive Magic je vhodný doplnok pre tých, ktorí majú svoju stravu bohatú na tuky, cukry a bielkoviny alebo pre osoby s tráviacimi problémami ako je pocit plného žalúdka, nadúvanie alebo bolesti brucha.

Častá konzumácia priemyselne spracovaných potravín, nadmerného stresu alebo vysokofrekvenčný spôsob stravovania môže prispievať k tráviacim problémom. Kombinácia bylín a enzýmov v BrainMax Digestive Magic prispieva k normálnemu tráveniu i činnosti tráviacej sústavy, pomáha lepšie vstrebávať živiny z potravy tým, že ich štiepi na menšie fragmenty a tým podporuje zdravie čriev, čím sa eliminujú negatívne prejavy tráviacich problémov ako nadúvanie, bolesti brucha či nafúknutie.

BrainMax Digestive Magic prispieva k:

  • Normálnej funkcií trávenia.
  • Zmierneniu nadúvania.
  • Normálnej činnosť tráviacej sústavy a čriev.
  • Podpore zdravia gastrointestinálnej sústavy.
  • Pomáha lepšiemu vstrebávaniu živín.
  • Zmiernenie prejavov podráždeného žalúdka.
  • Mierni prejavy náhlej zmeny stravy.

Dávkovanie:

1-3 kapsule s jedlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 100 rastlinných kapsúl
Složení: Betaín HCl 200 mg, koreň zázvoru, listy mäty piepornej, papaín (100 000 PU), lipáza (10 000 IU/g), bromelaín (600 GDU), organická kurkuma, amyláza (50 000 u/g), proteáza (10 000 u/g) Rastlinná kapsula: hydroxypropylcelulóza

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: