BrainMax Quercetin & Bromelain, Kvercetin a Bromelain

Novinka
Značka: BrainMax
€25,06 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Quercetin je flavonoid, čo je typ antioxidantu, ktorý je sa prirodzene vyskytuje v šupkách cibule, bobúľ, paradajkách a iné zelenine. Najviac ho však nájdeme v červenej cibuli. Naopak bromelain je enzým pochádzajúci zo šťavy z ananásu. Táto kombinácia je často používaná bylinkári. Jedná sa o 100% prírodný produkt vhodný pre vegánov bez aditív a konzervantov.

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť pôsobenie týchto dvoch úplne prírodných látok, preto odporúčame samoštúdium.

Detailné informácie

Podrobný popis

BrainMax Quercetin & Bromelain , Kvercetín a Bromelain, 100 rastlinných kapsúl

Quercetin je flavonoid, čo je typ antioxidantu , ktorý je sa prirodzene vyskytuje v šupkách cibule, bobúľ, brokolici, paradajkách a inej zelenine . Najviac ho však nájdeme v červenej cibuli. Naopak bromelaín je enzým pochádzajúci zo šťavy z ananásu . Táto kombinácia je často používaná bylinkármi. Jedná sa o 100% prírodný produkt vhodný pre vegánov bez aditív a konzervantov .

Súčasná legislatíva nám bohužiaľ neumožňuje vysvetliť pôsobenie týchto dvoch úplne prírodných látok, preto odporúčame samoštúdium. Existuje jedna štúdia z Česka , kde sa skúmali účinky kvercetínu pri sezónnych alergiách alebo astmách .

Najbohatším zdrojom kvercetínu je červená cibuľa, preto je veľmi vhodné zaradiť cibuľu do svojho jedálnička. Ďalej nájdeme kvercetín aj v brokolici, špargle, zelených paprikách či paradajkách. Kvercetín sa nachádza aj v ovocí ako napríklad jablká, jahody, maliny, čučoriedku, brusnice, ríbezle či v zelenom čaji.

Prednosti BrainMax Quercetin & Bromelain

  • Kvercetín: Bioflavonoid pochádzajúci zo zeleniny (červená cibuľa)
  • Bromelain: Enzým z ananásovej šťavy
  • Synergické pôsobenie.
  • Flavonoid a enzým používaný bylinkármi, ale aj tradičnou medicínou.
  • Bez aditív a konzervantov.
  • 100% prírodné zloženie, Vegan.

Odporúčané dávkovanie

2 kapsule dvakrát denne 20 minút pred jedlom, alebo sa riaďte pokynmi kvalifikovaného lekára. Osoby s citlivejším trávením môžu kapsule užiť aj s jedlom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 100 rastlinných kapsúl
Zloženie: Quercítin a Bromelain

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: