BrainMax Shilajit

Novinka
Značka: BrainMax
€53,97 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Shilajit je živica, ktorá vzniká v horninách rozkladom rastlín. Pôsobením tlaku a tepla vyviera z hornín, kde je potom živica zbieraná. Shilajit je jedným zo základných kameňov tradičnej medicíny, pretože prispieva k funkciám reprodukčného systému a močovej sústavy. Podporuje zdravie kostí, podieľa sa na silnejšom imunitnom systéme, prispieva k lepšiemu tráveniu sacharidov, lipidov a pozitívne pôsobí na duševnú činnosť. U žien prispieva k regulácii menštruácie a jej hladkom priebehu.

BrainMax Shilajit je zbieraný na úpätí Himalájí a potom šetrne sušený na slnku. Pochádza z Pakistanu, z oblasti, ktorý je bohatý na ten najkvalitnejší shilajit. Neobsahuje žiadne ďalšie prímesi a je testovaný v akreditovanom laboratóriu na baktérie, ťažké kovy a plesne. Pravdepodobne vás prekvapí jeho výrazná vôňa aj chuť, tú môže v nápoji zmierniť lyžička medu, ktorý zároveň zvyšuje jeho pôsobenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Himalájske zlato Shilajit

Shilajit je možné nájsť na niekoľkých miestach sveta, avšak nie všade je v rovnakej kvalite, čistote s dostatočným množstvom účinných látok. Kvalita shilajitu závisí od miesta zberu, nadmorskej výšky, ale aj jeho spracovania, ktoré nesmie prebiehať pri vysokej teplote. BrainMax Shilajit je zbieraný na úpätí Himalájí v Pakistane, vo výške okolo 5000. mnm Je uväznený hlboko v pohoriach, konkrétne v oblasti Khaplu a Siachenu - Siačenský ľadovec na severe Pakistanu. Práve tam je potrebné sa vydať pre ten najkvalitnejší shilajit. Potom čo sa zozbiera, je sušený na slnku, takže naň nepôsobí žiadny iný zdroj vysokého tepla a tým sa zachovajú jeho cenné látky.

Viac ako 80 minerálov = Shilajit , asphalthum

Pre shilajit je špecifická kyselina fulvová. V prírode je súčasťou humusu a aktivuje živiny v pôde, aby ich mohli bunky rastlín využiť. V tele fungujú fulvokyseliny podobne. Pôsobí ako taký transportér, ktorý do bunky prenesie živiny a ako výsledok je shilajit tak efektívny v jeho pôsobení na organizmus. Okrem toho pomáhajú fulvokyseliny odvádzať z tela toxíny. BrainMaxový Shilajit obsahuje až 86% kyseliny fulvovej, preto odporúčame držať sa dávkovania.

Shilajit je vhodný pre mužov aj ženy. Je bohatý na viac ako 80 minerálov a stopových prvkov, čo z neho robí jeden z najkomplexnejších doplnkov produkovaných samotnou prírodou. U žien prispieva k bezproblémovej a pravidelnej menštruácii. U oboch pohlaví prispieva k reprodukčnému zdraviu, zdraviu močovej sústavy a ako silný antioxidant podporí imunitný systém. Tiež sa podieľa na zdraví kostí, kĺbov a správnom trávení.

Schválené zdravotné tvrdenia

  • Normálny stav kostí a kĺbov.
  • Normálne trávenie.
  • Metabolizmus sacharidov a lipidov.
  • Imunitný systém - antioxidant.
  • Menštruačný komfort.
  • Duševná a poznávacia činnosť.
  • Omladenie.
  • Normálna funkcia reprodukčného systému.
  • Normálna funkcia močovej sústavy.
  • Kontrola telesnej hmotnosti.

Dávkovanie

Shilajit je najlepšie užívať na lačno. Je vhodný ho užívať ráno pri prerušovanom pôste. Pokiaľ nie ste na lačno, odporúčame dodržiavať aspoň 30 minútový rozostup od jedál. Nekovovou lyžičkou naberte množstvo asi o veľkosti 1/3 hrášku (0,2 g) a rozpustite v 250 ml teplej (najlepšie filtrovanej) vode. Postupne môžete dennú dávku zvýšiť až na 0,5 g. Podľa ajurvédy je najlepšie užívať shilajit s troškou medu. Po troch až štyroch týždňoch denného užívania odporúčame na týždeň vysadiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 15 gramů
Zloženie: Živica Shilajit
Krajina pôvodu: Pakistan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: